pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Cool English grammar repetytorium z ćwiczeniami cz. 2. Czasy przeszłe, czasy przyszłe

Dane szczegółowe:
Wydawca: ADAMANTAN
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788373504073
ISBN: 978-83-7350-407-3
Data: 2017-02-07
16.79  24.90  8.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

COOL ENGLISH GRAMMAR to nowatorskie książki, które dzięki przejrzystej strukturze, ogromnej ilości COOL TIPS, czyli technik rozwiązywania testów, oraz ponad 4000 zdań do ćwiczeń udowadniają, że nauka gramatyki angielskiej może być nie tylko przyjemna, ale także i prosta.

COOL ENGLISH GRAMMAR to książki przeznaczone dla uczniów, studentów i osób dorosłych, czyli jednym słowem dla wszystkich. Nieważne, ile masz lat i gdzie się uczysz języka angielskiego. Jeśli pragniesz rozwijać swoje umiejętności językowe, ta książka jest właśnie dla Ciebie!
Główne zalety książek COOL ENGLISH GRAMMAR to:
- Połączenie teorii z ćwiczeniami. Jeśli nie pamiętasz omawianej reguły gramatycznej, przed wykonaniem ćwiczeń zawsze możesz się z nią zapoznać.

- Mnóstwo zadań w części praktycznej, dzięki czemu każde zagadnienie możesz przećwiczyć bardzo dokładnie.

- COOL TIPS, czyli fajne wskazówki, napisane prostym, przystępnym językiem. Podpowiedzą Ci, jak wykonać każde ćwiczenie szybko i poprawnie.

- Bezpłatny dostęp do internetowego słownika, stworzonego w oparciu o COOL ENGLISH GRAMMAR. Słownik jest podzielony według rozdziałów i ćwiczeń, co ułatwia szybkie odnalezienie poszukiwanego wyrazu.

- Klucz do ćwiczeń, znajdujący się na końcu każdego tomu, umożliwiający samodzielną kontrolę postępów w nauce.

COOL ENGLISH GRAMMAR jest świetnym dowodem na to, że jeśli masz ochotę rozwijać swoje umiejętności z języka angielskiego, wystarczy odrobina systematycznej pracy i dobrych chęci, by tego dokonać bez wychodzenia z domu.

Część 1 obejmuje podstawy gramatyki angielskiej oraz gramatykę czasów teraźniejszych. Część 2 obejmuje gramatykę czasów przeszłych i przyszłych.

Podręcznik „Cool English grammar repetytorium z ćwiczeniami cz. 2. Czasy przeszłe, czasy przyszłe” - oprawa miękka - Wydawca: ADAMANTAN. Cena 16.79 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]