pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Chemia. Klasa 1. Liceum. To jest chemia. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326735677
ISBN: 978-83-2673-567-7
Data: 2019-07-04
Cena wydawcy: 48.20 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Podręcznik ze zbiorem zadań To jest chemia część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej.
Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie To było w szkole podstawowej! oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub opanowanie umiejętności przedstawionym w ramkach Jest na to sposób!
Rozwija umiejętność projektowania doświadczeń chemicznych, opisywania obserwacji i formułowania wniosków dzięki dokładnie opisanym eksperymentom z wyróżnionymi obserwacjami i wnioskiem.
Kształci umiejętności obliczeniowe za pomocą przykładów z Planem rozwiązywania tłumaczących krok po kroku sposoby rozwiązywania zadań.
Umożliwia zrozumienie złożonych procesów dzięki infografikom Krok po kroku.
Ułatwia powtórzenie materiału do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom w formie pytań i odpowiedzi oraz przekrojowym zadaniom do działów Sprawdź, czy potrafisz
Zapewnia systematyczne ćwiczenie kluczowych umiejętności dołączony Zbiór zadań zawiera ponad 200 zadań do wszystkich działów z chemii ogólnej i nieorganicznej, uporządkowanych zgodnie z zasadą stopniowania trudności i podzielonych według zagadnień istotnych w kształceniu chemii.

Podręcznik „Chemia. Klasa 1. Liceum. To jest chemia. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era.