pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Career Paths: Industrial Engineering SB + DigiBook
podręcznik:

Career Paths: Industrial Engineering SB + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9781471583537
ISBN: 978-14-7158-353-7
Data: 2020-06-24
63.40  66.30  2.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Industrial Engineering z serii Career Paths to podręcznik do języka angielskiego zawodowego dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących w branży inżynierii przemysłowej. Pozwala na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa zawodowego. Książka może być wykorzystywana w szkołach średnich, wyższych i na specjalistycznych kursach językowych.

Książka ucznia (Student s Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: działania matematyczne, linie produkcyjne, audyty, projektowanie wspomagane komputerowo i systemy dystrybucji.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - Digi Booka. Digi Book to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. Digi Book oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.

Podręcznik „Career Paths: Industrial Engineering SB + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 63.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Career Paths: Industrial Engineering SB + DigiBook"
Robert Cunnigham, Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Career Paths: Mechanical Engineering - okładka podręcznika
Career Paths: Mechanical Engineering + DigiBook Virginia Evans, Jenny Dooley, Joshua Kern
Career Paths: Computer Engineering - okładka podręcznika
Career Paths: Computer Engineering SB + DigiBook Virginia Evans, Jenny Dooley, Vishal Nawathe