pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Biologia. Klasa 1. Liceum ogólnokształcące, liceum profilowane i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374615884
ISBN: 978-83-7461-588-4
Data: 2008-12-02
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Zeszyty ćwiczeń to nowy element pakietu do nauczania biologii w liceum i technikum. Umożliwiają utrwalenie wiedzy oraz doskonale uzupełniają materiał zawarty w podręczniku i pozostałych publikacjach pakietu! Dla każdego z dwóch zakresów - zarówno podstawowego, jak i rozszerzonego - przygotowaliśmy osobny zeszyt.
Ćwiczenia znajdujące się w zeszytach realizują nowe standardy maturalne. Wychodzimy z założenia, że przygotowanie uczniów do nowej matury powinno zaczynać się już od pierwszej klasy. Umiejętności trzeba ćwiczyć - im wcześniej, tym lepiej! Wszystkie ćwiczenia zostały przygotowane przez nauczycieli-praktyków na co dzień uczących biologii. Dobrze przemyśleliśmy formę zadań, a oba zeszyty zostały poddane gruntownym konsultacjom w środowisku nauczycielskim. W rezultacie powstały zbiory ćwiczeń spełniające potrzeby nauczycieli i uczniów.

Podręcznik „Biologia. Klasa 1. Liceum ogólnokształcące, liceum profilowane i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy” - oprawa miękka - Wydawca: OPERON.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]