pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum. Poradnik...
podręcznik:

Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum. Poradnik dla nauczyciela i rodzica

Dane szczegółowe:
Wydawca: NOWIK
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788362687657
ISBN: 9788362687657
Data: 2015-02-11
pozycja niedostępna

Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum. Poradnik dla nauczyciela i rodzica - Joanna Świercz - opis podręcznika:

Książka zawiera ponad 1600 zadań, zebranych w 59 zestawów, które służą do gry w Bingo Matematyczne. Zasady tej gry są bardzo proste i może grać w nią każdy, potrzeba tu jedynie kartki papieru i czegoś do pisania. Zadania są opracowane z myślą o uczniach klas I-III gimnazjum. Konstrukcja książki umożliwia ćwiczenie ponad 80% umiejętności wymienionych jako konieczne w podstawie programowej z matematyki dla III etapu edukacyjnego. Prezentowany zestaw gier jest doskonałą propozycją dla nauczycieli matematyki, którym nie wystarczają przykłady podane w podręcznikach, a są świadomi faktu, że ich uczniowie nie w pełni opanowali ćwiczone na lekcji umiejętności. Przedstawiona w książce metoda pracy stanowi skuteczne narzędzie do wykorzystania w czasie lekcji powtórzeniowych, utrwalania wiedzy pod koniec semestru czy roku szkolnego. Innym praktycznym zastosowaniem Bingo jest użyteczność w sytuacji, gdy pełni się zastępstwo w innej klasie.

Bingo Matematyczne pomoże także rodzicom, którzy starają się pomóc w kształtowaniu umiejętności matematycznych swoich dzieci. Jest niewątpliwie atrakcyjną alternatywą dla ślęczenia nad kolejnymi przykładami w zeszycie ćwiczeń czy podręczniku do matematyki.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum. Poradnik..."
Joanna Świercz - autor m.in.:
Jak wykorzystać kostki na lekcjach - okładka książki
Jak wykorzystać kostki na lekcjach matematyki Jerzy Nowik, Joanna Świercz;