pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Angielski. Konwersacje w biegu
Angielski. Konwersacje w biegu 15.75 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących (CD mp3)
Księgarnia »
Multimedia »
książka:

Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Producent: DIM Nauka i Multimedia
Rok wyd.: 2011
Oprawa: twarda
EAN: 5906554508229
Data: 2009-03-03
Cena wydawcy: 24.00 złpozycja niedostępna

Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących (CD mp3) - Dorota Guzik - opis podręcznika:

Nowoczesny kurs na mp3 z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu w dowolnym miejscu i czasie - w drodze do pracy, w podróży, w domu. Głównym celem kursu jest pokonanie "bariery" w mówieniu. Nauka odbywa się w trzech etapach: 1. Nauka słów i zwrotów niezbędnych do prowadzenia rozmowy 2. Powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach 3. Odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Materiał wprowadzony w lekcji następnie pojawia się w ćwiczeniach na mówienie, a nagrane przykładowe odpowiedzi pozwalają na natychmiastowe sprawdzenie swojej wypowiedzi. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.
Uwaga! Nowość! Dzięki zastosowanemu systemowi "Karaoke" podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3 lub ekranie komputera.
Poziom:początkujący / podstawowy Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę, jak również tych, którzy chcą poprawić mówienie i rozumienie ze słuchu.
W zestawie Podręczna książeczka (36 stron) z pełnym tekstem kursu: słowa i zwroty z tłumaczeniami, zdania i pytania do powtarzania, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami Nagranie mp3 (140 MB, czas: 153 min) - 64 tematy, 80 ćwiczeń, 120 sytuacji na mówienie, ponad 1100 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania "Karaoke" (pliki .lrc - 71 KB) - tekst kursu wyświetlany na odtwarzaczach mp3 z funkcją lyrics oraz na komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem do czytania plików .lrc Instrukcja korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke Materiał kursu "Konwersacje dla początkujących" Lesson 1: Hello Lesson 2: People Lesson 3: Family and friends Lesson 4: Everyday life Lesson 5: The world around Lesson 6: Travel Lesson 7: Free time Lesson 8: School Lesson 9: Work Lesson 10: Food and drink
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących (CD mp3)"
Dorota Guzik (red.) - autor m.in.: