pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących. Nowa edycja

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Brak
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 187x252 mm
EAN: 9788366949652
ISBN: 978-83-6694-965-2
Data: 2022-03-17
55.99  79.90  23.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących to unikalny pakiet dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, a chcą swobodnie komunikować się w języku angielskim. Długa przerwa w nauce Masz wrażenie, że połowa słówek wyleciała ci z głowy Kolejny raz zaczynasz powtarzać materiał od podstaw Chcesz swobodnie mówić po angielsku, ale wciąż wydaje ci się, że mało umiesz Jeśli tak - kurs dla wiecznie początkujących jest właśnie dla ciebie!
To unikalny pakiet dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę i chcą swobodnie komunikować się w języku angielskim. W podręczniku znajdziesz materiał zaplanowany na 7 tygodni nauki, a także przydatny słowniczek angielsko-polski. Zróżnicowane lekcje, wzbogacone o nagrania profesjonalnych lektorów, i program komputerowy pozwalający utrwalić słownictwo i konstrukcje gramatyczne z lekcji sprawią, że wciągniesz się w naukę angielskiego. Dzięki interesującym tekstom poznasz kulturę brytyjską i aktualne problemy społeczne, a na koniec z zaskoczeniem odkryjesz, jak dużo już umiesz! W każdym tygodniu nauki poznasz: przydatne słówka, zwroty, przykładowe zdania i dialogi porcję gramatyki dopasowaną do poziomu lekcji prawidłową wymowę dzięki nagraniom
Sprawdź się!
Słuchaj nagrań wszystkich słówek i wyrażeń udźwiękowionych przez native speakera Rozwiązuj ćwiczenia i testy podsumowujące z kluczem odpowiedzi Wykorzystuj różne metody nauki: interaktywne ćwiczenia i gry językowe w programie komputerowym Poznaj ciekawostki o krajach anglojęzycznych Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i znających podstawy. Dzięki nauce z kursem możesz osiągnąć poziom średnio zaawansowany (B2). Wymagania techniczne (dot. programu): Windows XP/Vista/7/8/10 PL.

Podręcznik „Angielski Kurs dla wiecznie początkujących. Nowa edycja” - oprawa Brak - Wydawca: Edgard. Cena 55.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]