pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Angielski. Kurs dla zabieganych
Angielski. Kurs dla zabieganych 25.05 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Angielski. Konwersacje na wakacje dla początkujących i średnio zaawansowanych...
książka:

Angielski. Konwersacje na wakacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (CD)

Dane szczegółowe:
Producent: DIM Nauka i Multimedia
Rok wyd.: 2000
EAN: 5906554508267
ISBN: 978-83-6059-958-7
Data: 2008-11-18
pozycja niedostępna

Angielski. Konwersacje na wakacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (CD) - opis podręcznika:

Audio kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, który szybko i skutecznie przygotowuje do wyjazdu na wakacje. Głównym celem kursu jest pokonanie "bariery" w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w różnych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez native speakerów uczy autentycznego języka używanego w codziennych rozmowach. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Materiał wprowadzony w lekcji następnie pojawia się w ćwiczeniach na mówienie, sprawdzających opanowanie materiału. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.
W każdej lekcji na płycie (79 min): Listen - dialog prezentujący tematykę lekcji w kontekście Repeat - powtarzanie i utrwalanie słów i zwrotów przydatnych w typowych sytuacjach Speak - samodzielne tworzenie zdań według instrukcji lektora, nagrane polecenia w języku polskim i przykłady odpowiedzi.
W książeczce (36 stron) - pełny tekst kursu: dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Angielski. Konwersacje na wakacje dla początkujących i średnio zaawansowanych..."