pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Abecadło cz. 2
Abecadło cz. 2 13.63 zł pozycja dostępna!
podręcznik:

Abecadło do pudełka wpadło. Litery polskie, dwuznaki i zmiękczenia

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 29 s.
Wymiar: 165x220 mm
EAN: 9788371345623
ISBN: 978-83-7134-562-3
Data: 2012-05-11
Cena wydawcy: 26.00 złpozycja niedostępna

Abecadło do pudełka wpadło. Litery polskie, dwuznaki i zmiękczenia - opis podręcznika:

Abecadło do pudełka wpadło jest pomocą dydaktyczną do nauki liter oraz czytania metodą sylabową i pisania. Przeznaczone jest dla starszych przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas, a także dla tych wszystkich, którym nauka literek sprawia trudności.

Publikacja składa się z dwóch teczek. W tej części znajdują się materiały dotyczące liter polskich, dwuznaków oraz zmiękczeń.

Na awersie każdej karty znajdują się cztery litery: mała i wielka pisana oraz mała i wielka drukowana. Są one umieszczone na tle niebieskim (gdy jest to spółgłoska) lub czerwonym (gdy znajduje się na nim samogłoska). Po włożeniu pociętych wcześniej kartoników do pudełka i zamknięciu go dziecko odwraca pudełko. Jeśli dobrze ułożyło kartoniki, na rewersie znajdzie wyraz przeważnie rozpoczynający się daną literą, zapisany literami pisanymi w liniaturze oraz niżej literami drukowanymi. Oba zapisy są dwukolorowe: czarno-zielone, zgodne z podziałem na sylaby - dzięki temu dziecku łatwiej będzie przeczytać słowo. Na górze rewersu znajduje się również zdjęcie ilustrujące wyraz, a także jego podział na głoski, przedstawiony za pomocą niebieskich i czerwonych prostokącików, oznaczających spółgłoski i samogłoski.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Abecadło do pudełka wpadło. Litery polskie, dwuznaki i zmiękczenia"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
5-latek potrafi - okładka książki
5-latek potrafi Aleksandra Plec, Marzenna Skoczylas