pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Muzyka »
»
Widmo
muzyka:

Widmo

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5903111493219
Data: 2019-03-04
34.83  44.99  10.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tak szybkiego powrotu warszawskiej grupy PRO8L3M, po niezwykle intensywnym koncertowo i wydawniczo roku 2018, ciężko było się spodziewać. Drugi w karierze album nosi tytuł Widmo, a jego premiera zaplanowana jest na 1 marca. Tym razem artyści, aby zrealizować koncepcję oprawy płyty, wybrali się w podróż aż do Pakistanu.

Czego możemy się spodziewać po Widmie? To płyta, która zadaje wiele pytań o kierunek, w jakim zmierza nasz świat i my sami. Zarysowuje wiele wizji, czasem mrocznych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych. Nie zabraknie porywających, lirycznych pomysłów Oskara i zaskakujących eksploracji muzycznych Steeza. Widmo krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju, degradacji środowiska oraz rzuca światło na niedostrzegane zjawiska.

Za zdjęcie z okładki wydawnictwa odpowiedzialny jest Michał Klusek (sesja realizowana we współpracy z SHOOTME), a projekt graficzny przygotował Darren Oorloff - uznany grafik z Melbourne, specjalizujący się w identyfikacji wizualnej projektów muzycznych.

Muzyka „Widmo” - oprawa CD - Wytwórnia: AGORA. Cena 34.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o albumie "Widmo"
Produkty podobne: