pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka płyty - Mamut
Mamut 28.14 zł pozycja dostępna!
okładka płyty - Poznaj Świat Muzyki - India
Poznaj Świat Muzyki - India 17.94 zł pozycja dostępna!
okładka płyty - Poznaj świat muzyki. Czech Republic
Poznaj świat muzyki. Czech Republic 17.94 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Muzyka »
»
Trzy sny (+ CD i DVD)
muzyka:

Trzy sny (+ CD i DVD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Edycja Świętego Pawła
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: twarda
Ilość nośników: 44
EAN: 9788377972540
Data: 2019-01-04
Cena wydawcy: 49.95 złpozycja niedostępna

Trzy sny (+ CD i DVD) - opis albumu:

Trzy sny autorski projekt Kuby Kornackiego z zespołem Kanaan to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Znajdzie tu coś da siebie zarówno wielbiciel funku, popu, jazzu, jak i bossa novy, a nawet kabaretu. Równie istotny jak muzyka o ile nie najważniejszy jest tu tekst: współgra z muzyką i jest bardzo ważną częścią składową każdej piosenki, zazwyczaj z zaskakującą puentą (każdy z utworów stanowi zamkniętą opowieść). Stanowi wyraz szacunku do odbiorcy i jego inteligencji. A autor udowadnia, że aby przekazać ważne treści, wcale nie trzeba prowokować. Nie ukrywa też, że nieustannym źródłem artystycznych inspiracji jest dla niego Boża miłość. Bo w życiu liczą się nie tylko chwile. W życiu liczy się, kto ci je dał (utwór Falowanie) i choć z kruchej gliny, swoim dzieckiem mieć cię chcę (tytułowe Trzy sny).

Na płytę składa się 14 utworów. Do współpracy zostali zaproszeni znakomici artyści polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej.

W skład albumu wchodzą: płyta CD, płyta DVD z zapisem koncertu oraz książka z tekstami piosenek i towarzyszącymi im literackimi impresjami, bogato ilustrowana kadrami z filmów animowanych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o albumie "Trzy sny (+ CD i DVD)"