pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Szpieg z Bejrutu (audiobook)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 1
EAN: 9788381109000
Data: 2019-05-09
26.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Jacob Seger porzucił dawne życie w Szwecji i wyjechał na praktykę do ambasady szwedzkiej w Bejrucie. Na prywatnej imprezie poznaje wojennego fotografa, Yassima. Stają się kimś więcej niż przyjaciółmi, ale szybko okazuje się, że Yassim skrywa jakąś tajemnicę. Któregoś wieczoru w mieszkaniu Jacoba zjawia się niespodziewanie Myriam, która pracuje dla szwedzkiego wywiadu. Jej wizyta wywraca świat Jacoba do góry nogami.

W tym samym czasie Klara Walldéen bierze w Szwecji udział w pogrzebie swojego dziadka. Wkrótce po uroczystości jej przyjaciółkę, Gabriellę, zatrzymuje w dramatycznych okolicznościach szwedzka policja bezpieczeństwa. Aby dojść do prawdy, Klara musi złożyć w całość wiele elementów układanki. Ślady prowadzą do Brukseli. Tam okazuje się, że mogą sięgać nawet do Bejrutu.

Kto jest przyjacielem? Kto wrogiem? Thriller Joakima Zandera to opowieść o przyjaźni i miłości w cieniu terroru i grożących bohaterom niebezpieczeństw.

Muzyka „Szpieg z Bejrutu (audiobook)” - oprawa CD - Wytwórnia: Sonia Draga. Cena 26.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.