pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
muzyka:

Śladem Okudżawy

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409109359
Data: 2014-11-13
28.48  29.85  1.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Śladem Okudżawy to niezapomniany, przesycony nostalgią, naznaczony odrobiną filozoficznej zadumy, ale nie pozbawiony humoru i nutki satyry wieczór spędzony z pięknym słowem i cudowną muzyką. Dobór repertuaru został starannie przemyślany, a wyboru piosenek dokonał sam Evgen Malinovskiy - składa się nań 19 piosenek, prolog i epilog, czyli wszystkie utwory z najnowszej płyty pt. Śladem Okudżawy (2011r.). Czeka nas półtorej godziny rozrzewnienia obrazem muzycznym, którego głównym ilustratorem jest ciepły głos naszego gościa. Podczas recitalu usłyszymy między innymi: Pieśń gruzińską , Modlitwę, Pożegnanie podchorążych" oraz wiele innych ballad, w który swój wkład miała także Agnieszka Osiecka.

Evgen Malinovskiy jest autorem aranżacji i opracowań wszystkich dziewiętnastu utworów. Świeże i odbiegające od stereotypu interpretacje niosą nowe spojrzenie na twórczość Bułata Okudżawy. Pełne temperamentu wykonania nie ujmują liryzmu i zadumy tekstom - nadal pozostają one głęboko refleksyjne i przepojone rosyjską nostalgią. Evgen śpiewa po rosyjsku i po polsku, akompaniując sobie na gitarze akustycznej. Komentarze i didaskalia w języku polskim, poprzedzające każdy utwór, stanowią nieodłączny element jego koncertów.

Muzyka „Śladem Okudżawy” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 28.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]