pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
muzyka:

Rozen (CD)

autor:

Rozen

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: miękka
EAN: 5906409121498
Data: 2021-08-02
Cena wydawcy: 36.39 złpozycja niedostępna

Opis albumu:

Warstwa muzyczna albumu jest prosta w środkach, naturalna, wpadająca w ucho, pozostawia przyjemność obcowania z dźwiękiem. Jest połączeniem wyrazistego, ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji.

Dzięki wspólnej, muzycznej wrażliwości, uniwersalne doświadczenia miłość, tęsknotę, nadzieję czy stratę, przekładają na melodie, które z łatwością można nucić. Każda piosenka to opowieść utkana z fabularnych, pełnych emocji tekstów, których bohaterem może być każdy z nas. Płyta Rozena nie jest jak prywatny pamiętnik, to zbiorowe ćwiczenia z przeżywania.
Rozen to czwórka przyjaciół grających muzykę z pogranicza indie folku i popu. Powstali z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i autora tekstów Andrzeja Rozena, który, choć nie może żyć bez grania, muzyczną pasję odkrył przez przypadek. Lider zespołu na co dzień jest strategiem w agencji brandingowe. Gitarowy samouk, który swoje piosenki chował romantycznie do szuflady. Oprócz Andrzeja Rozena zespół tworzą skrzypaczka Karolina Matuszkiewicz, wiolonczelista Dominik Frankiewicz oraz perkusista Kacper Majewski.

Muzyka „Rozen (CD)” - oprawa miękka - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]