pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Retro love

autor:

Magda Femme

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409115053
Data: 2014-11-13
33.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Pierwsza część płyty - Retro - to piosenki nawiązujące stylem do lat 40- stych ubiegłego wieku. Jazzowy skład, z kontrabasem, wiolonczelą, trąbką, skrzypcami przenosi nas w tamte czasy. Nawiązują do nich także teksty - a na pewno do innego postrzegania miłości i relacji międzyludzkich.

Część Love brzmi bardzo nowocześnie. Od razu słychać, że muzycznie bliżej tam do hip hopu czy R n B niż do muzyki pop. Produkcją Love zajęli się znani producenci gatunku: IVE- producent Kaena i Chriss Toffson- producent 1 8 L. Warstwa tekstowa, choć opowiada również o uczuciach, jest jednak zupełnie odmienna od części Retro. Uczucia potraktowane są tu bardzo współcześnie.

Retro Love to zderzenie dwóch światów. Można powspominać i zatęsknić za dawnymi brzmieniami, ale można też poczuć obecny nurt. Ciekawe to połączenie i choć tak odmienne muzycznie, łączy je niewidzialna nić

Muzyka „Retro love” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 33.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.