pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Oni
muzyka:

Oni

autor:

Olga Haber

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: HERACLON
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 1
EAN: 9788379275939
Data: 2016-09-20
pozycja niedostępna

Oni - opis albumu:

Ty też możesz się obudzić pośrodku prawdziwego koszmaru?
Natalia jest na życiowym zakręcie. Była świadkiem śmiertelnego wypadku, rozstała się z mężczyzną i odeszła z pracy. Żeby zapomnieć o traumatycznych przejściach, zaszywa się w drewnianym domku nad jeziorem. Zauroczona sporo młodszym chłopakiem i pełna nadziei na lepsze jutro, powoli dochodzi do siebie. Sielska okolica ma jednak swoje mroczne tajemnice - wokół dziewczyny zaczynają się dziać niepokojące wypadki. Natalia czuje się obserwowana, dręczą ją pełne krwi senne koszmary, a okoliczni mieszkańcy zachowują się tak, jakby coś w nich wstąpiło. Coś, co ma bardzo złe intencje i krąży wokół starego cholerycznego cmentarza. Po serii brutalnych wydarzeń kobieta postanawia wyjechać, jednak ONI z pewnością jej na to nie pozwolą - osaczona, przerażona i bezwolna, powoli zamienia się w sterowaną diabelską siłą marionetkę. I chociaż wszystko w niej krzyczy "uciekaj", nie ma już drogi odwrotu?
"Olga Haber raczy czytelnika historią pełną emocji, plastycznych opisów i w większości żywych (przynajmniej do czasu!) bohaterów. Tę powieść warto sprezentować zarówno komuś bliskiemu, jak i samemu sobie... Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni".

Kazimierz Kyrcz, pisarz
Zaskakująca, świeża, przewrotna - czegoś takiego jeszcze w naszym horrorze nie było. Atmosfera gęstniejąca z rozdziału na rozdział, tajemnica i poczucie osaczenia. Będziecie śnili po tej książce koszmary...".

Krzysztof T. Dąbrowski, pisarz, scenarzysta

Muzyka „Oni” - oprawa CD - Wytwórnia: HERACLON.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]