pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Niech życie trwa! CD

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 1
Czas trwania: 64:50 h:m:s
EAN: 5907766490050
Data: 2015-03-27
24.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Trzecia autorska płyta zespołu Arete "Niech życie trwa!" zaprasza w podróż przez tajemnicze i fascynujące krajobrazy życia… 16 różnorodnych kompozycji to czuły bilet do krainy łagodności, a tam już teraz znaleźć można żywiołową wiosenną radość i nadzieję, światło ogrzewające serce niczym letni poranek, zatopioną w kolorach, odcieniach jesienną zadumę oraz zimową ciszę, która także jest muzyką. Płyta jest prezentem ofiarowanym przez artystyczne serca Państwa duszom. To taki mały pakuneczek, w którym znajdują się: poetycka refleksja, miłosne wyznanie, szalony blues, modlitwa, patos zmieszany z żartem, humor z nostalgią - jednym słowem wszystko to, co daje nam sztuka.

Każdy ze słuchaczy znajdzie na płycie coś dla siebie, bowiem sześć różnych osobowości i gustów muzycznych złączyło się w jedną niepowtarzalną całość. To efekt dwuletniej pracy całego zespołu. Piosenka literacka uzyskała tu bogatą szatę aranżacyjną nad którą czuwał pianista Romek Andrzejewski. Charakterystyczne solówki gitarzysty Przemysława Hałuszczaka, subtelne interpretacje wokalne Katarzyny Kasprzak i oczywiście melodie skrzypiec Marii Bogawskiej i Agnieszki Kargulewicz dopełniają piękna całości. Piosenki Jerzego Struka stawiają niełatwe pytania, ale nie przytłaczają ich ciężarem, bowiem cała twórczość jak w poprzednich dwóch już odsłonach Pierwszy promień (2010) oraz Wędrujemy (2012) jest przepełniona wiarą w miłość, Boga, dobro i Człowieka. Zapraszamy do najnowszej płyty zespołu Arete, na której już pierwsze dwa utwory "Wiosną żyj!" oraz "Póki żyjemy zróbmy coś!" z pewnością będą dla każdego stanowić zastrzyk radości. Natomiast tematem ogniskującym wszystkie duchowe zatroskania autora słów i melodii jest po prostu nasze życie.

Muzyka „Niech życie trwa! CD” - oprawa CD - Wytwórnia: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa. Cena 24.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Spis treści:

1. Wiosną żyj!
2. Póki żyjemy zróbmy coś!
3. Może jeszcze raz…
4. Dopóki w żyłach płynie jeszcze…
5. Szkoda czasu
6. Zaufaj malutkiej biedronce na trawie…

7. Niech życie trwa!
8. Miłość w oczach
9. Czemu nie ma Cię tu?
10. Jest taki dar
11. Krzyk o dobro!
12. Ale po co?
13. Czas i nadzieja
14. Gdy dzień przemija…
15. Aniele Stróżu
16. Wszystko już było