pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Muzyka »
»
Nie wiem
muzyka:

Nie wiem

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5903111491789
Data: 2017-11-02
28.14  39.99  11.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nie wiem - opis albumu:

Utwory z krążka "Nie wiem" mówią o obecnej kondycji, mocnego, silnego, nastawionego na "jutro" człowieka i potrzeby zapisania tego celnie i prosto. Kierują się w stronę ruchu, afirmacji życia, ze szczególnym uwzględnieniem momentów prawdziwej wolności, przekazując również szereg narzędzi i zaklęć dzięki, którym taki stan można osiągnąć.

Muzycznie zespół jest jedynym w swoim rodzaju, jest tu dark-funk, trip-hop ale też i dub. Variete swobodnie żongluje konwencjami pozostając cały czas wiernym sobie. Dzięki doskonałym muzykom przychodzi mu to bardzo naturalnie. Tworząc wspaniałą, pulsującą i metafizyczną atmosferę zespół odkrywa z każdą płytą coś nowego.

Wielką wartością jest również udział w nagraniach saksofonisty Kuby Więcka, jednego z największych młodych talentów polskiego jazzu.

Krótkie lecz mocne, organiczne i duchowe - takie są doznania po przesłuchaniu najnowszej płyty tego wyjątkowego zespołu.

Lista utworów:
1. Palę pod
2. Ejła
2. Różaniec
4. Trasa W-Z
5. Kina
6. Nadruk
7. Foliowe worki
8. Najpiękniejsze miejsce
9. Kanapy
10. Pod dzikimi jabłoniami

Muzyka „Nie wiem” - oprawa CD - Wytwórnia: AGORA. Cena 28.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o albumie "Nie wiem"
Produkty podobne:
Tutejsi - okładka płyty
Tutejsi Minsker Kapelye