pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Muzyka »
»
Mój film Piotr Polk (+ 2 CD)
muzyka:

Mój film Piotr Polk (+ 2 CD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: twarda
Ilość nośników: 32
EAN: 9788326804380
Data: 2011-02-02
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka płyty - Pastorałki
Pastorałki 53.89 zł pozycja dostępna!
okładka płyty - Pierwszy promień
Pierwszy promień 22.26 zł pozycja dostępna!

To płyta szczególna i bardzo osobista. W śpiewanych na niej historiach, każdy znajdzie kawałek swojego życia. Piotr Polk opowiada w tych nastrojowych utworach o sobie. To jego biografia i zarazem tydzień z życia dojrzałego mężczyzny.
Piosenki zostały uszyte na miarę i to w dodatku przez najlepszych krawców - takich, którzy biorąc ołówek do ręki, wiedzą, co zapisują - mówi Polk.
O warstwę tekstową zadbali: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz, a o muzyczną znakomici polscy kompozytorzy: Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski i wielu innych.
To kompozytorzy, dla których muzyka jest podstawą tego, co w piosence najważniejsze - uczucia - zaznacza artysta.
Polk nie odbiega na tej płycie od stylu, który jest mu najbliższy. Mój film nasycony jest swingiem i jazzem, smyczkowym brzmieniem, choć tym razem bardziej lirycznym, balladowym. Osobą odpowiedzialną za muzyczną produkcję albumu jest Jan Smoczyński - niezwykle utalentowany pianista, kompozytor, aranżer.
Książeczka, do której dołączone są dwie płyty: CD oraz DVD z koncertem Piotra Polka zarejestrowanym w Sandomierzu, zawiera wywiad Małgorzaty Terleckiej-Reksnis z artystą, teksty piosenek oraz piękne, nastrojowe zdjęcia.

Muzyka „Mój film Piotr Polk (+ 2 CD)” - oprawa twarda - Wytwórnia: AGORA.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]