pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Na mnie już czas. Leepeck (CD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2000
EAN: 5903111495824
Data: 2021-09-14
42.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:


Album „Na mnie już czas” to dziesięć piosenek, które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości.

„Na mnie już czas” to płyta drogi. Podróży przez inne wymiary. Zanurzenia w głąb siebie. Z drugiej strony jest to bardzo prosty i melodyjny album wpadający w ucho niesłychanie szybko. Dźwięki i słowa odbijają się od ścian i łapią słuchacza za serce. Leepeck swoim głosem budzi w nas radość i tęsknotę. Hipnotyzuje.

Uzależnia.

Stawiając płytę na sklepowej półce należałoby ją umieścić w dziale z alternatywnym popem. Niemniej jednak słuchacze szukający nawiązań do starych brzmień z pogranicza folku, country, bluesa i psychodelicznego rocka również znajdą w niej coś dla siebie.

„Świata nie ma, świat się staje”. Tak Leepeck śpiewa w jednej z piosenek. Pozwólcie mu zabrać się w kosmiczną podróż a na pewno zapamiętacie ją na zawsze. Na nas już czas.... Lecimy!
Lista utworów:
1. “Alicja” feat. Natalia Przybysz
2. “Marsjanie” feat. Wojtek Mazolewski
3. “Wiosna Jest Kobietą”
4. “Na Mnie Już Czas” feat. Anita Lipnicka
5. “Lepiej Nie Mieć Nic”
6. “Ze Mną Idź” feat. Anita Lipnicka
7. “Babie Lato” feat. Anita Lipnicka
8. “Carla (Hepi Jestem Tu)”
9. “Jesteś”
10.“Noce Kryształowe”

Muzyka „Na mnie już czas. Leepeck (CD)” - Wytwórnia: AGORA. Cena 42.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.