pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
muzyka:

Chaos Fukaj & Kubi Producent (CD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: SBM
Rok wyd.: 2000
EAN: 5902659802217
Data: 2022-06-14
43.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis albumu:

ŃFukaj jest bohaterem jednej z najszybciej rozwijających się karier w historii polskiej sceny rapowej. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zwykły chłopak ze szczecińskich Gumieniec znalazł się w orbicie zainteresowania najpopularniejszych artystów i największych wytwórni, a jego ksywka elektryzuje słuchaczy jak kraj długi i szeroki. Swój debiutancki album “Chaos”, który ukaże się pod szyldem SBM Label, stworzył we współpracy z Kubim Producentem. Ich dzieło, choć tytuł na to nie wskazuje, jest uporządkowane od początku do końca.

Cechą charakterystyczną chaosu jest to, że zawsze wyłania się z niego nowy, przeważnie lepszy świat. Wiedzieli o tym już starożytni Grecy i wie o tym także Fukaj, który własny chaos ma już za sobą, a wyniesione z niego przeżycia i doświadczenia uporządkował, a następnie zawarł w czternastu utworach debiutanckiego, opartego na koncepcie albumu. “Chaos” przedstawia życiową i moralną przemianę głównego bohatera zainicjowaną przez trudne wydarzenie z nieodległej przeszłości. Do jej pełnego zrozumienia niezbędne jest przejście przez trzy etapy, które wyznaczają utwory znajdujące się na początku (“Oto jest dzień”), w środku (“Wstań i zaśnij”) oraz na końcu (“Dom Diabła”) albumu. Bohaterowi w przemianie towarzyszy tajemnicza kobieta, której głos ma zdecydowany wpływ na podejmowane przez niego decyzje, jednak jej rola pozostaje nieznana. Choć wędrówka bohatera dobiega końca, w jego głowie dalej kłębią się wątpliwości. Czy to, co powstało z tytułowego chaosu, jest dobre Czym w ogóle jest dobro, a czym zło Na to pytanie każdy musi znaleźć swoją odpowiedź.

Jedynym autorem muzyki jest Kubi Producent - jeden z najpopularniejszych polskich producentów, który mimo młodego wieku ma już na swoim koncie albumy stworzone w duetach z czołowymi postaciami rapowej sceny. Współpracował także z przedstawicielami innych gatunków muzycznych. Album współtworzony z Fukajem jest kolejnym dowodem na to, że Kubi to jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w branży, a jego biegłość w kreowaniu eklektycznego i jednocześnie spójnego brzmienia rośnie z każdym projektem.

Tracklista:

1. Chaos (intro)
2. Oto jest dzień
3. Nominacja
4. Ogród
5. Zatapiamy sie feat. Vito Bambino
6. Północ
7. Wstań i Zaśnij
8. Marvin Gaye
9. Tańcze nim zasne (co-prod. Charlie Moncler)
10. Światła Miasta
11. Bar Mleczny
12. Ból
13. Dom Diabła
14. Ziemia Obiecana

Muzyka „Chaos Fukaj & Kubi Producent (CD)” - Wytwórnia: SBM. Cena 43.68 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]