pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

2 plus 1 (+ 3 CD + DVD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 2
EAN: 9788326801129
Data: 2010-12-22
70.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Album "2 plus 1" to wyjątkowe wydawnictwo poświęcone twórczości zespołu 2+1.
Być może niewiele już osób zna całą dyskografię grupy 2 plus 1, ale zapewne każdy słyszał takie jej utwory jak "Chodź, pomaluj mój świat", "Wstawaj, szkoda dnia" czy "Windą do nieba".
Założony w Warszawie, jeden z popularniejszych zespołów lat 70. i 80, odnosił sukcesy nie tylko w kraju, ale i w Europie Zachodniej. Porównywany ze szwedzką Abbą, zdobył wiele prestiżowych nagród. Ten 4-płytowy pakiet z książeczką to wyjątkowe wydanie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów zespołu. Na dwóch płytach CD pomieszczono cztery studyjne albumy legendarnej polskiej grupy: "Nowy wspaniały świat", "Wyspa dzieci", "Aktor" oraz "Teatr na drodze". Kolejna płyta to kompilacja największych przebojów zespołu w wykonaniu współczesnych artystów, m.in. Pawła Kukiza, Muńka Staszczyka, Justyny Steczkowskiej. W skład pakietu wchodzi też płyta DVD z filmem powstałym w 1978 r. oraz wideoklipami grupy z różnych okresów jej twórczości. Szczegóły i ciekawostki przybliżające początki kariery zespołu, miłości i tragedie jego członków dopowiada opowieść utkana ze wspomnień Marka Dutkiewicza i Marii Szabłowskiej. Ozdobą wydawnictwa są portrety artystów, które wypełniają książeczkę.
Całość jest prawdziwą gratką nie tylko dla fanów zespołu, ale również i dla tych, którzy chcę bliżej poznać zespół2 plus 1"

Muzyka „2 plus 1 (+ 3 CD + DVD)” - oprawa CD - Wytwórnia: AGORA. Cena 70.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.