pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
Moto Racer 4 (PC) - pudełko programu
Moto Racer 4 (PC) pozycja dostępna
»
»
»
Pro Evolution Soccer 2016 (Xbox One)
Gra/Program:

Pro Evolution Soccer 2016 (Xbox One)

Dane szczegółowe:
Producent: cdp
EAN: 4012927111123
Data: 2015-07-14
Cena wydawcy: 259.99 złpozycja niedostępna

Pro Evolution Soccer 2016 (Xbox One) - opis Gry/Programu:

WIELOKROTNIE NAGRADZANA SERIA PRO EVOLUTION SOCCER POWRACA W 20. ROCZNICĘ SWOICH NARODZIN!
Od skromnych początków na Play Station seria PES zdążyła zagościć na wielu platformach, za każdym razem coraz bardziej rozwijając się i zwiększając poziom realizmu rozgrywki. Hasło "kochając przeszłość, rozgrywaj przyszłość" łączy w sobie powrót do korzeni, jaki miał miejsce w zeszłorocznej grze PES 2015, z nowatorskimi rozwiązaniami, które mają potwierdzić wiodącą pozycję serii na rynku.

W roku 2014 poprzednia część PES zdobyła wiele wyróżnień dla najlepszej gry sportowej, co stało się inspiracją do kontynuowania tradycji jak najwierniejszego odtwarzania emocji związanych z tą piękną dyscypliną, jaką jest piłka nożna. Obecnie seria powraca do swoich korzeni, dając graczom okazję do ekscytującej rywalizacji zgodnie z dewizą "czas przejąć boisko!". Każdy aspekt gry został ulepszony, by zaprezentować graczom prawdziwie niedościgniony produkt: od dalszej integracji wiodącego silnika Fox Engine sprawiającego, że akcje na murawie wyglądają jak prawdziwe, przez pogłębienie przyjemności płynącej z rozgrywki, aż po całkowitą modernizację trybu Master League.

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 TO:
Nowatorska rozgrywka - Ekscytujące nowości udowadniają, że seria PES cechuje się najbardziej pasjonującą
rozgrywką.

- Zaawansowany system kolizji - Ulepszona fizyka gry znalazła zastosowanie w udoskonalonym systemie kolizji obliczającym oddziaływania pomiędzy piłkarzami, co skutkuje wyjątkowymi rezultatami uzależnionymi od wielu czynników.

- Starcia powietrzne - Nowy silnik fizyczny jeszcze lepiej odzwierciedla lot piłki w powietrzu. Używając lewej gałki, okiwaj większego od siebie przeciwnika bądź ustaw się na najlepszej pozycji do zagrania główką lub wolejem.

- Kontrola jeden na jednego - W PES 2016 sterowanie w grze jeden na jednego zostało ulepszone i pozwala na szerszy zakres ruchu za pomocą dotychczasowych metod sterowania. Czas reakcji został skrócony, co umożliwia graczom dokładniejsze manewry w trudnych sytuacjach, a udoskonalone zwody pozwalają na nagłą zmianę kierunku wyprowadzającą obrońców z równowagi. Dzięki potyczkom jeden na jednego można w każdej chwili zmienić losy meczu. Tak jak na prawdziwym boisku, ryzykowne zagrania i nagłe okazje zaprocentują, jeśli gracz popisze się precyzyjną techniką i wyczuciem czasu.

- Perfekcyjna obrona - Odpowiednie zablokowanie przeciwnika wypchnie go z drogi zawodnika kontrolowanego przez gracza, gwarantując przejęcie piłki, a tym samym dając idealną okazję do kontrataku.

- Inteligentny przeciwnik - Możliwa będzie kombinacyjna gra 2-3 zawodnikami dzięki udoskonalonemu systemowi współpracy zespołowej, który opiera się na wybranej dla drużyny taktyce. Gracze nie muszą już manualnie prowadzić zagrań z pierwszej piłki - koledzy z drużyny będą automatycznie wychodzić na wolne pozycje po podaniach.

- Bramkarz - W celu poprawy wrażeń z gry i nadania większej indywidualności bramkarzowi, pozycja ta obdarzona została nowymi cechami, takimi jak chwyty, wybicia, rzuty i odbicia. Dzięki temu różni bramkarze preferować będą inne style gry: jeden zawodnik złapie piłkę, a drugi ją wybije; jeden będzie lepiej sobie radził ze strzałami z bliska, inny gorzej.

- Radość ze zwycięstwa - Od teraz gracze będą mieli pełną kontrolę nad tym, jak zawodnik okazuje radość ze strzelonego gola! Możliwe będzie bardzo łatwe wybranie typowej dla danego piłkarza reakcji bądź innych sposobów na uczczenie sukcesu.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Pro Evolution Soccer 2016 (Xbox One)"