pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Niemiecki To Proste! Gry, zagadki i ćwiczenia językowe (7-13 lat)
Gra/Program:

Niemiecki To Proste! Gry, zagadki i ćwiczenia językowe (7-13 lat)

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595771252
Data: 2014-09-12
31.66  39.90  8.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Niemiecki To Proste! Gry, zagadki i ćwiczenia językowe (7-13 lat) - opis Gry/Programu:

NIEMIECKI to proste! jest multimedialną grą językową. Dzięki niej łatwo poznasz niezbędne słowa, zwroty oraz ich prawidłową wymowę. Grając w gry i rozwiązując ćwiczenia językowe szybko i bez trudu zwiększasz znajomość języka niemieckiego. W każdej chwili masz do dyspozycji słownik zawierający wszystkie potrzebne słowa wraz z ich prawidłową wymową.

- Oryginalna metoda nauki - Słówka, wymowa, gramatyka - Szybkie i trwałe efekty Nowoczesny w formie, doskonale opracowany i okraszony miłą oprawą graficzną i humorem program do nauki języka niemieckiego. Program przeznaczony dla przede wszystkim dla dzieci w wieku 7-13 lat. Pozwala w przyjemny i łatwy sposób nie tylko poznać bogaty zasób słownictwa i zasady budowania zdań, ale również osłuchać się z mówionym językiem.

Dzięki wbudowanym w programy zadaniom dziecko sprawdza swoje umiejętności i jest motywowane do dalszej pracy.

PROGRAM UCZY: - słownictwa i zwrotów - prawidłowej wymowy - rozumienia języka mówionego PROGRAM ZAWIERA: - gry i zagadki językowe - ćwiczenia gramatyczne - podręczny słowniczek Wymagania: PC z procesorem 1 GHz, Windows XP/Vista/7/8

Gra/Program „Niemiecki To Proste! Gry, zagadki i ćwiczenia językowe (7-13 lat)” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 31.66 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Niemiecki To Proste! Gry, zagadki i ćwiczenia językowe (7-13 lat)"
Produkty podobne: