pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Lego Star Wars III. Clone Wars

Dane szczegółowe:
Producent: cdp
EAN: 5907610747811
Data: 2014-02-25
pozycja niedostępna

Opis Gry/Programu:

ego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko wśród młodszych widzów.

W LEGO SW III pojawią się nowe elementy rozgrywki, które w połączeniu z nową grafiką i zapierającymi dech w piersiach efektami, z jeszcze większą siłą wciągną gracza w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie oczywiście specyficznego humoru, który jest charakterystycznym znakiem firmowy serii gier LEGO.

W grze znajdzie się ponad 20 misji fabularnych i 40 poziomów z epoki Wojen Klonów, a dzięki możliwości wielokrotnego przechodzenia każdego z nich, zapewni do wiele godzin zabawy.

Gra LEGO Star Wars III to: zupełnie nowa historia, niesamowicie rozbudowane bitwy lądowe w których gracz będzie dowodził nie pojedynczymi lego-ludkami, a całymi batalionami klonów, znane z filmów fabularne przejście pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w różnych miejscach galaktyki, nowe walki z bossami - po raz pierwszy w serii LEGO Star Wars, gracz zmierzy się z potężnymi bossami - jakich widzieliśmy w serialu TV rozbudowane bitwy kosmiczne rozgrywające się na wielu poziomach, i wiele innych

Gra/Program „Lego Star Wars III. Clone Wars” - oprawa twarda - Producent: cdp.