pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Gra/Program:

Extreme English 2012. Poziom zaawansowany i biegły C1-C2 + gramatyka

Dane szczegółowe:
Producent: SuperMemo World
EAN: 5904617001144
Data: 2012-03-22
Cena wydawcy: 79.90 złpozycja niedostępna

Opis Gry/Programu:

Kurs multimedialny do samodzielnej nauki słownictwa angielskiego. Nauka słownictwa oparta na najskuteczniejszym i jedynym na świecie algorytmie powtórek potwierdzonym badaniami naukowymi - metodzie Super Memo.

Pakiet Extreme English poziom zaawansowany i biegły to zbiór ponad 15 000 słów na poziomie zaawansowanym (Advanced) i biegłym (Proficiency). Pakiet zawiera również kurs gramatyki angielskiej, czasowników złożonych, czasowników nieregularnych oraz idiomów. W edycji 2012 z myślą o kibicach zawarto kurs słownictwa piłkarskiego. Korzystanie z pakietu Extreme English poziom zaawansowany i biegły zapewnia opanowanie bardzo obszernego zasobu słownictwa angielskiego, a także podniesienie kompetencji gramatycznych.

Charakterystyka pakietu: program Super Memo UX do nauki słówek z wielokrotnie nagradzaną metodą powtórek, której skuteczność potwierdzają wyniki badań, ponad 15 000 słów na poziomie podstawowym i średnim, gramatyka i idiomy do nauki poprzez różnorodne ćwiczenia, zaawansowany słownik do nauki z tłumaczeniami na język polski, definicjami angielskimi, synonimami, przykładami użycia, ilustracjami i nagraniami, łatwe wyszukiwanie i dołączanie do nauki wybranych słówek, m.in. według: - kategorii tematycznych, np. Food and drinks, Education, Science and technology, - egzaminów, - częstotliwości występowania w języku, - słów często występujących w sąsiedztwie, w kursach słówkowych możliwość doboru typów ćwiczeń, pozwalających na opanowanie różnych umiejętności, np.: wykorzystania w wypowiedzi, poprawnej pisowni, rozumienia ze słuchu, w kursach gramatycznych nauka oparta na ćwiczeniach o wzrastającym poziomie trudności ćwiczeń - od najprostszych do najbardziej zaawansowanych, trener wymowy, który analizuje i ocenia akcent, intonację oraz inne ważne parametry wymowy, gratis - aplikacja na komórki, dzięki której słownik masz zawsze pod ręką, tłumaczenie z menu kontekstowego wszystkich wyrazów w kursie, synchronizacja nauki: możliwość nauki na komputerze lub na i Phonie, online lub offline, i przenoszenia swoich postępów pomiędzy tymi platformami.

Nowości w edycji 2012: kurs słownictwa piłkarskiego nie tylko dla fanów piłki nożnej, samodzielne konfigurowanie wyświetlanych treści kursu, możliwość dodawania własnych notatek w kursach.

W skład pakietu wchodzi 7 kursów: Advanced Proficiency English Grammar English Idioms Phrasal Verbs Irregular Verbs Football Wymagania systemowe: Windows XP SP2 PL/EN, Windows Vista PL/EN, Windows 7 PL/EN Internet Explorer 7.0 lub nowszy 512 MB RAM napęd DVD-ROM karta dźwiękowa 2,5 GB miejsca na dysku kurs wymaga aktywacji, podczas której konieczne jest połączenie z Internetem.

Gra/Program „Extreme English 2012. Poziom zaawansowany i biegły C1-C2 + gramatyka” - oprawa miękka - Producent: SuperMemo World.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]