pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Dying Light. The Following (rozszerzenie)
Gra/Program:

Dying Light. The Following (rozszerzenie)

Dane szczegółowe:
Producent: techland
EAN: 5902385102445
Data: 2016-02-10
pozycja niedostępna

Dying Light. The Following (rozszerzenie) - opis Gry/Programu:

Dying Light: The Following to ogromne rozszerzenie do gry Dying Light i jednocześnie nieznany rozdział historii Kyle a Crane a. Odkryjesz rozległy region, który poprzez nowe lokacje, mechaniki rozgrywki i wyzwania odmieni twoje spojrzenie na Dying Light. Jednocześnie wciąż będziesz mógł korzystać ze wszystkich filarów rozgrywki, dzięki którym Dying Light przekonał do siebie miliony graczy na całym świecie.

Nowa mapa | Większa niż Dying Light - Trafiasz do niebezpiecznego rejonu opanowanego przez zombie oraz grupki ocalałych, którzy są wrogo nastawieni do obcych. Dzięki mapie o rozmiarach przekraczających wszystkie obszary z podstawowego Dying Light razem wzięte, Dying Light: the Following zaoferuje bogaty pakiet nowych lokacji, postaci, zadań i sekretów czekających na odkrycie.

Terenowe buggy | Najgroźniejsza broń w grze - Twoim nowym kluczem do przetrwania są terenowe buggy - najdoskonalsza broń, którą możesz dodatkowo rozwijać poprzez drzewko umiejętności kierowcy. Wybierając spośród specjalnych rodzajów broni, ofensywnych i defensywnych ulepszeń oraz różnorodnych lakierów, stworzysz swoją własną maszynę do masakrowania zombie.

Nowa opowieść | Co dalej z epidemią? - Wciel się ponownie w Kylea Cranea i odkryj nowy region opanowany nie tylko przez zombie, ale także przez pradawny kult, który ma moc zmienić obliczę świata Dying Light.

Nieliniowa rozgrywka | Na zaufanie trzeba zasłużyć - Wybierając spomiędzy różnorodnych misji i zadań, sami zdecydują jednak, jak osiągnąć swój cel. Wraz ze wzrostem zaufania, gracze otrzymają dostęp do bardziej odpowiedzialnych zleceń, jak również do kolejnych tajemnic skrywanych przez niebezpiecznych fanatyków rządzących okolicą.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Dying Light. The Following (rozszerzenie)"