pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Disney Infinity 2.0. Marvel Super Heroes. Zestaw startowy (PS4)
Gra/Program:

Disney Infinity 2.0. Marvel Super Heroes. Zestaw startowy (PS4)

Dane szczegółowe:
Producent: cdp
EAN: 8717418435233
Data: 2015-07-13
pozycja niedostępna

Disney Infinity 2.0. Marvel Super Heroes. Zestaw startowy (PS4) - opis Gry/Programu:

Zestaw Startowy gry The Disney Infinity: Marvel Super Heroes (Edycja 2.0) zawiera:
nośnik z grą Disney Infinity: Marvel Super Heroes (Edycja 2.0)
3 figurki postaci Marvel Super Heroes: Iron Mana, Thora i Czarnej Wdowy
czytnik Disney Infinity (Edycja 2.0)
2 dyski gry na Placu Zabaw
świat Marvel Avengers
kartę z kodem sieciowym
W roku 2013 Disney odsłonił swoją najambitniejszą i najbardziej udaną inicjatywę w dziedzinie gier komputerowych - Disney Infinity.

Nowa edycja 2.0 - Disney Infinity: Marvel Super Heroes zabiera graczy w głąb uniwersum Marvela, gdzie czekają znani bohaterowie i oryginalne historie.

Gracze będą mogli doświadczyć niedostępnej dotąd swobody oraz niekończących się możliwości tworzenia nowych przygód.

W grze Disney Infinity: Marvel Super Heroes gracze wykorzystują prawdziwe, interaktywne figurki postaci Marvela, by aktywować oryginalne przygody osadzone w wirtualnych światach znanych z popularnych serii Marvela, wśród których nie zabrakło Avengers.

W światach tych, kreowanych przez wielokrotnie nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Briana Michaela Bendisa, gracze będą mogli wcielić się w role ponad 20 postaci znanych z komiksów Marvela, wliczając w to Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę, Thora, Hulka oraz Hawkeye a, by stawiać czoła przeciwnikom, wypełniać wymagające misje, rozwiązywać łamigłówki i w końcu ocalić świat przed zniszczeniem.

Dzięki ulepszeniu trybu Placu Zabaw Disney Infinity: Marvel Super Heroes porwie graczy przygodami z motywami komiksowymi, które będzie można modyfikować i brać w nich udział z wykorzystaniem dowolnej postaci ze świata Disney Infinity.

Fani otrzymają także setki lokacji, przedmiotów oraz postaci znanych z komiksów Marvela, dzięki którym będą mogli tworzyć własne historie lub nawet odtwarzać ulubione sceny z komiksów.

Uniwersum Marvela - świat Marvela oferuje głębsze, bardziej wciągające przygody, a wraz z jego superbohaterami pojawią się nowe techniki walki, jeszcze większe zniszczenia w świecie gry oraz prawdziwe gadżety i pojazdy Marvela w światach i na Placach Zabaw.

Wspaniałe przygody - oryginalne historie, pisane przez nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Michaela Bendisa. Realistyczne, przeplatające się fabuły, w których superbohaterowie mogą przenikać pomiędzy światami, a wszystko to w osławionych miejscach w uniwersum Marvela.

Ulepszone Place Zabaw - zupełnie nowe Place Zabaw sprawią, że tworzenie i dzielenie się jedynymi w swoim rodzaju poziomami i minigrami z rodziną i znajomymi będzie jeszcze łatwiejsze. Skorzystaj z narzędzia Kreator", by budować swoje światy szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek do tej pory.

Dyski gry na Placu Zabaw -nowe dyski w kształcie piramid dostarczają Placom Zabaw nowych gier z motywami ze znanych serii. Twórz i dostosowuj swoje gry, korzystając z Zabawek na Placu Zabaw, a następnie bierz w nich udział, wykorzystując dowolną postać Disney Infinity, by ukończyć swoje misje.

Kompatybilność - wszystkie twoje figurki Disney Infinity, zabawki i dyski mocy są kompatybilne z Disney Infinity: Marvel Super Heroes Toy Box statystyki i ulepszenia zostają zachowane. Postacie Disney Infinity mogą teraz osiągnąć poziom 2.0 i wybierać spośród wielu umiejętności dostępnych w ramach drzewka umiejętności Disney Infinity: Marvel Super Heroes.

Dyski mocy - wraz z Disney Infinity: Marvel Super Heroes dostępny jest nowy zestaw okrągłych i sześciokątnych dysków mocy. Wprowadzą one nowe stroje, ataki obszarowe oraz możliwości grania zespołowego. Sześciokątne dyski mocy dodadzą nowe rodzaje broni, pojazdy oraz możliwości modyfikowania nieba i ziemi.

Platforma
PS4

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Disney Infinity 2.0. Marvel Super Heroes. Zestaw startowy (PS4)"