pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Angielski tylko dla Pań. Pakiet multimedialny. Kurs z 30 konwersacjami...
Gra/Program:

Angielski tylko dla Pań. Pakiet multimedialny. Kurs z 30 konwersacjami dla każdej z nas

Dane szczegółowe:
Producent: Lingo
EAN: 9788378921813
Data: 2015-03-27
29.94  39.90  9.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
"Angielski tylko dla Pań" to wyjątkowy pakiet mobilny i multimedialny (3x CD, e Book, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka. To także unikalny sposób na naukę języka angielskiego zarówno dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, jak i dla tych, co już nie raz zaczynały. Zapraszamy na angielskie konwersacje! Książka: - praktyczne tematy i żywe dialogi - współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami - przejrzyste objaśnienia gramatyki - staranna szata graficzna z ilustracjami 3×CD: - Audio CD z nagraniami wszystkich dialogów - CD MP3 i PDF do nauki w domu, w pracy, w podróży, kiedy tylko chcesz - prezent: audio CD z rozmówkami polsko-angielskimi e Book i Audiobook: - pliki PDF i MP3 na płytach gratis - korzystaj z kursu języka angielskiego mobilnie, bez dodatkowych opłat - na tablety, laptopy, smartfony.

Kurs obejmuje poziomy A2, B1 i przygotowuje do B2 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy.

Gra/Program „Angielski tylko dla Pań. Pakiet multimedialny. Kurs z 30 konwersacjami dla każdej z nas” - oprawa twarda - Producent: Lingo. Cena 29.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Angielski tylko dla Pań. Pakiet multimedialny. Kurs z 30 konwersacjami..."
Gabriela Oberda - autor m.in.:
Produkty podobne:
Angielski. Kurs dla seniorów. Pakiet - pudełko programu
Angielski. Kurs dla seniorów. Pakiet multimedialny.... Alisa Mitchel Masiejczyk, Anna Laskowska