pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Anatomia człowieka. Interaktywny egzamin testowy. Polsko-łacińsko-angielski...
Gra/Program:

Anatomia człowieka. Interaktywny egzamin testowy. Polsko-łacińsko-angielski atlas anatomiczny

Dane szczegółowe:
Producent: Górnicki Medyczne
EAN: 9788361257615
Data: 2015-08-04
63.65  65.00  1.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Interaktywny Egzamin Testowy z Anatomii Prawidłowej Człowieka.

Program komputerowy IETI pozwala zapoznać się z różnymi rodzajami testów sprawdzających stopień opanowania wiedzy z zakresu anatomii topograficznej i opisowej w oparciu o mianownictwo anatomiczne. w języku łacińskim, polskim i angielskim. Zestaw 500 pytań. i odpowiedzi pozwala studentowi sprawdzić swój poziom wiedzy przed zaliczeniem lub egzaminem. IETI jest skierowany do studentów akademii medycznych studiujących na kierunkach: lekarskim, stomatologicznym, farmaceutycznym, fizjoterapeutycznym, pielęgniarskim, ratownictwa medycznego, fizyki medycznej oraz studentów anglojęzycznych. Zestawy pytań w języku angielskim umożliwiają przygotowanie się do pierwszej części egzaminu USMLE. W zależności od specyfiki programu student może wybierać testy na trzech poziomach trudności według działów anatomii topograficznej lub anatomii opisowej.

Gra/Program „Anatomia człowieka. Interaktywny egzamin testowy. Polsko-łacińsko-angielski atlas anatomiczny” - oprawa CD - Producent: Górnicki Medyczne. Cena 63.65 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Anatomia człowieka. Interaktywny egzamin testowy. Polsko-łacińsko-angielski..."
Produkty podobne:
Interaktywny egzamin praktyczny. - pudełko programu
Interaktywny egzamin praktyczny. Polsko-łacińsko-angielski... Jerzy St. Gielecki, Wojciech Ruszowski, Grzegorz Gajda