pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Życie w średniowiecznym zamku

Autor książki:

Joseph Gies, Francis Gies

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x209 mm
EAN: 9788324041879
ISBN: 978-83-2404-187-9
Data: 2017-06-16
31.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj świat, który zainspirował Georgea R.R. Martina
Zwiedzałeś kiedyś zamek?
Widziałeś ich wiele, ale wciąż nic o nich nie wiesz. Dwoje cenionych historyków przedstawia barwny świat życia średniowiecznej warowni. Od władcy i jego pani, przez rycerza, halabardnika zasypiającego przy bramie, aż po pomocnika kuchennego i jego psa.

Czy mieszkańcy zamków się nudzili? Co jedli? Czy obowiązywał tam wyjątkowy kodeks zachowań seksualnych? Dlaczego moda na dwie sypialnie ratowała życie, i to nie tylko małżeńskie?
Do czego służyły pomieszczenia w zamku? Od tych reprezentacyjnych aż po te, w których przebywała tylko służba. Czy każde z nich miało swoje sekrety?
Joseph Gies i Frances Gies prowadzą nas przez życie w średniowiecznej warowni, które zachwyca i zaskakuje.

Oglądasz Grę o tron?
Sprawdź, z czego skorzystał George R.R. Martin, tworząc zachwycający świat Pieśni Lodu i Ognia. Odkryj postaci, które posłużyły mu do stworzenia bohaterów Gry o tron. Szukaj powiązań i krocz śladami mistrza.

Życie w średniowiecznym zamku to lektura obowiązkowa dla miłośników historii oraz każdego wielbiciela George a R.R. Martina

Książka "Życie w średniowiecznym zamku" - Joseph Gies, Francis Gies - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2017 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.