pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Życie w oborze

Autor książki:

Dorota Frączek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788377228272
ISBN: 978-83-7722-827-2
Data: 2013-07-22
21.55 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Życie w Oborze opisuje trzy lata zawirowań, w jakie rzucił mnie mój własny mąż. Są to zmagania z mafią i skorumpowanymi sądami oraz tysiącem innych problemów codziennych i niecodziennych. Przedstawieniu wydarzeń towarzyszy refleksja filozoficzna, a czasami również religijna, i pomimo wielu walk, jakie musiałam prowadzić na różnych polach, całość utrzymana jest w pogodnym nastroju.

Pisząc tę książkę miałam na celu podnieść na duchu i dodać otuchy wszystkim tym ludziom, którzy zmęczeni życiem nie widzą nad sobą słońca. Być może po lekturze powieści zobaczą, że nie taki diabeł straszny, jak go malują .

Dorota Frączek urodzona 12 czerwca 1964 roku w Raciborzu jako druga córka Klary i Antoniego. Po maturze wstąpiła na Wydział Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Po trzech latach przeniosła się do Lublina na Katolicki Uniwersytet Lubelski, który ukończyła jako doktor teologii dogmatycznej. W tym zakresie jest autorką pozycji naukowej Tajemnica Krzyża. Pedagog, logopeda i filozof z zamiłowania. Przez długie lata poświęcała się pracy katechetycznej z młodzieżą, co dawało jej ogromną satysfakcję. Jako właścicielka i prezes spółki prowadziła restaurację oraz organizowała centrum handlowe, prowadziła budowę hotelu. Matka syna zdrowego, syna autystycznego, syna zagubionego i jednej wspaniałej córki. Była żoną mulata.

Książka "Życie w oborze" - Dorota Frączek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 212 stron i została wydana w 2013 r. Cena 21.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.