pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Życie seksualne lemingów

Autor książki:

Rafał A. Ziemkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 370 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379640591
ISBN: 978-83-7964-059-1
Data: 2015-01-30
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Białe czarnuchy.

Starotestamentowemu faraonowi, kto pamięta, śniło się było siedem krów tłustych i siedem krów chudych, co mu Józef wytłumaczył w ten sposób, że w ciągu siedmiu lat hossy trzeba zrobić zapasy na siedem lat bessy. Myśmy zyski z hossy pozwolili wyprowadzić za granicę. A jak przyjdzie bessa, to kasa będzie z nas drenowana jeszcze bardziej, bo tam na Zachodzie też mają bessę i spółki-matki, żeby ratować poziom konsumpcji w krajach macierzystych, będą zmuszone wyciskać ze spółek córek już nie, jak dotąd, ile się tylko da, ale jeszcze więcej.

Czyż nie dobija się lemingów
Tak zwana III Rzeczpospolita jest bytem pozbawionym przyszłości, przegniłą i wypróchniałą łódką, która będzie utrzymywać się na falach tylko tak długo, jak długo jest dobra pogoda. Jak się zaczną większe fale - pójdzie w drzazgi. Można z tego wyciągać różne wnioski, ale wielu wyciąga taki, że trzeba imprezować, póki jest okazja. Zwłaszcza, jeśli można za darmo.

Żyć z paranoicznym niedźwiedziem
W rosyjskich głowach to się nie mieści. Co znaczy, że Polacy coś chcieli? Co znaczy, że Ukraińcy mieli dość postkomunistycznego feudalizmu i samowładztwa w cieniu posowieckich pomników Lenina? Jak mogą ludzie chcieć czegoś sami - od tego jest władza!

Książka "Życie seksualne lemingów" - Rafał A. Ziemkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 370 stron i została wydana w 2015 r.