pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Życie jest cudem

Autor książki:

Dorota Łosiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365706362
ISBN: 978-83-6570-636-2
Data: 2017-03-23
17.49  26.90  9.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Choć to moje życie było takie wyżebrane, to jednak noszę w sobie głębokie przekonanie, które mam ochotę wykrzyczeć całemu światu, że fakt, iż żyję, to jest po prostu cud. Jestem matce wdzięczna za to, że podarowała mi to życie, największą świętość. Życie, to wszystko, co mam".

Życie jest cudem Doroty Łosiewicz to 10 historii prawdziwych do bólu. To opowieści o zmaganiu się z samym sobą, stawianiu trudnych pytań i braku odpowiedzi. Życie dopisało do tych historii zakończenia, jakich nikt by nie przewidział. Niezwykłe wydarzenia mają tu miejsce niemal każdego dnia. Czasem są spektakularne, czasem ciche i mało ważne dla świata. Niemożliwe staje się możliwe dzięki człowieczeństwu - wrażliwości, miłości, szacunkowi dla cierpienia i życia, nawet takiego, które dziś chętnie się nazywa "niepełnym", "ułomnym" i "niepotrzebnym". Bo każde życie jest cudem i fantastycznym darem, nawet gdy cały świat upiera się, by tego nie widzieć.

Dorota Łosiewicz jest dziennikarką tygodnika "w Sieci" i portalu w Polityce.pl. Prywatnie szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieciaków, kobietą o wielkiej wrażliwości.

Książka "Życie jest cudem" - Dorota Łosiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Dorota Łosiewicz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Widziałam cuda - okładka książki
Widziałam cuda Elżbieta Ruman
Władca świata - okładka książki
Władca świata Robert Hugh Benson
Produkty podobne:
Nowe wspólnoty w Polsce - okładka książki
Nowe wspólnoty w Polsce Dorota Szczerba