pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Związek ducha i materii. Nowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych
Tytuł książki:

Związek ducha i materii. Nowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

Autor książki:

Danuta Adamska-Rutkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373777521
ISBN: 978-83-7377-752-1
Data: 2016-01-21
26.76  39.30  12.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Przez wiele lat nauka starała się deprecjonować istnienie ducha. Tymczasem współczesne podejście i nagromadzona wiedza radykalnie zmieniają ten pogląd. W tej publikacji Autorka skupia się na naukowych dowodach, które świadczą, że duch stanowi jedną z właściwości materii. Każda rzecz ma swoją energię i zakodowaną informację, które potrafią przeobrazić stan materii i nadać jej określony kształt. Zmianę naszego postrzegania świata zawdzięczamy fizyce kwantowej, która uzmysławia nam, że posiadamy pierwiastek duchowy. Szczególną uwagę nauka ta poświęca ogromnej mocy ludzkiego umysłu, który wpływa na kreowanie rzeczywistości.

Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest specjalistką w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej. Posiada szeroką wiedzę z dziedzin: chemii, fizyki, biologii, biofizyki i cybernetyki. W tej książce odsłania m.in. zagadkę świadomości opisując zjawiska, które odmieniły rozumienie dotychczas obowiązującego światopoglądu oraz przekazuje najnowsze wyniki badań naukowców z całego świata. Udowadnia, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi i każdy może czerpać z tego globalnego banku danych. Analizuje wiele wierzeń religijnych, które od wieków starały się kształtować świadomość duchową. Przybliża zjawiska bilokacji, telekinezy i teleportacji oraz podaje naukowe dowody na ich istnienie. Opisuje badania przypadków przeżyć z pogranicza życia i śmierci. Podaje także liczne przykłady autentycznych kontaktów ze zmarłymi oraz ich naukowe podłoże.

Odkryj nową rzeczywistość.

Książka "Związek ducha i materii. Nowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych" - Danuta Adamska-Rutkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Związek ducha i materii. Nowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych"
Danuta Adamska-Rutkowska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kwantowa rzeczywistość. Naukowe - okładka książki
Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk... Danuta Adamska-Rutkowska, Danuta Dudzik
Produkty podobne:
Ekologia roślin - okładka książki
Ekologia roślin Krystyna Falińska
Runy słowiańskie - okładka książki
Runy słowiańskie Alla Alicja Chrzanowska
Magia numerologii - okładka książki
Magia numerologii Gladys Lobos
Świetlisty Wąż - okładka książki
Świetlisty Wąż Drunvalo Melchizedek