pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zuzanna. Co było najpierw kura czy przyjaźń?

Autor książki:

Elana K. Arnold

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielona Sowa
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788382400557
ISBN: 978-83-8240-055-7
Data: 2021-05-05
7.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Zuzanna jest bardzo rezolutną dziewczynką. Od zawsze wie, czego chce i uwielbia wyzwania. Nuda to jej największy wróg. Musicie wiedzieć jeszcze jedną rzecz o Zuzannie: udaje jej się wszystko, jeśli tylko bardzo tego chce. Kiedy podczas wycieczki rowerowej z tatą spotykają w parku grzebiącą w ziemi chuderlawą kurę, Zuzanna od razu wie, że chce złapać kokoszkę.

- Jeśli uda ci się ją złapać, będziesz mogła ją zatrzymać - mówi tata.

Jak myślicie? Czy Zuzannie uda się złapać kurę? Czy mała dziewczynka i ptak zaprzyjaźnią się? Jedno możemy wam zdradzić: tak właśnie zaczyna się piękna opowieść o niezwykłej przyjaźni, która dodaje skrzydeł!
Przeczytajcie tę zabawną historię, a gwarantujemy, że nie tylko polubicie Zuzannę i Złotą Kurkę, ale dowiecie się wielu zaskakujących faktów o, wydawać by się mogło, nudnych i banalnych kurach. Oto jeden z nich: wiecie, że kury potrafią rozpoznawać ludzkie twarze?
Wyraziste ilustracje A.N. Kang dodają uroku tej niecodziennej historii.

Książka "Zuzanna. Co było najpierw kura czy przyjaźń?" - Elana K. Arnold - oprawa twarda - Wydawnictwo Zielona Sowa. Książka posiada 88 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.26 zł. Zapraszamy na zakupy!