pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zostawić ślad

Autor książki:

Iwona Wilmowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Axis Mundi
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788366451025
ISBN: 978-83-6645-102-5
Data: 2020-04-05
24.13  34.90  10.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co może łączyć współwłaściciela piekarni, właścicielkę salonu piękności i dyrektora Muzeum Zabawek? Dziennikarka Paulina Gudejko przyjeżdża do cichej miejscowości Mor, w której wynajmuje dom, by zaszyć się po utracie pracy i napisać długo odwlekaną powieść. Jednak wkrótce dogania ją nowe dziennikarskie zadanie. Gudejko dołącza do (jednoosobowego) zespołu lokalnej gazety "Głos Mor" i relacjonuje postępy ze śledztwa, obejmującego zagadkowe morderstwa powtarzające się w okolicy. Czy Paulina Gudejko zdoła wykorzystać przymusowy urlop na napisanie powieści, czy poświęci się bez reszty "sprawie do opisania"? Kto stoi za serią tajemniczych zabójstw?

Książka "Zostawić ślad" - Iwona Wilmowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Axis Mundi. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: book_w_mkesie; Ocena: 5 pkt.; Data: 2022-03-28
Jeżeli ktoś jeszcze nie zna autorki to z całego serca polecam. U mnie zagościła książką „Dobry chłopak” T5 serii Prywatne śledztwo Agaty Brok, które z całego serca polecam. Nie czytałam wcześniejszych, ale w zrozumieniu tutaj nie było problemu.
Dzisiejszy tytuł na pewno zapadnie wam w pamięć i na pewno większość z was będzie chciała więcej i więcej. Książka nie jest gruba, bo raptem 235 stron więc przy kawie jak znalazł. Od razu napisze, że mam nadzieję, że powstanie seria z bohaterką w roli głównej?!
Zaczynając czytać postawiłam sobie cel i chciałam odkryć kto jest zabójcą, ale autorka skrupulatnie uniemożliwiła mi to. Macie tak że jak czytasz i nagle okazuje się, że coś nie idzie po twojej myśli to nerw masz i już chcesz walnąć książką o ścianę, aleee….. No właśnie to, ale kiedyś mnie zgubi :p
Mała miejscowość Mor i społeczeństwo, które coś skrywa. Scenariusz już chyba znany, ale… Nasza bohaterka szuka ciszy, spokoju, żeby dokończyć książkę, nad którą pracuje od jakiegoś czasu i tutaj po wynajęciu domku ma nadzieję ją skończyć. No to zaczynamy akcję, która rozwija się w błyskawicznym tępię i tutaj moim zdaniem super, że książka nie jest gruba, bo według mnie ma taki jakiś ład i porządek, a po skończeniu otrzepujesz się i jesteś gotowa na następną przygodę np. tejże bohaterki. Uwielbiam no, ale jesteśmy tutaj dla poznania tego co mniej więcej skrywa w sobie książka więc kiedy dochodzi do morderstwa w małej miejscowości to podejrzanym może okazać się każdy, ale wytypujemy kilku z nich: współwłaściciel piekarni, właścicielkę salonu piękności i dyrektora Muzeum Zabawek, ale czy aby na pewno tylko oni?
Nasza kochana bohaterka Paulina Gudejko która jest również dziennikarką nie będzie miała lekko, ale o tym sami się przekonacie. Polecam, a tym czasem muszę nadrobić poprzednie książki autorki, bo Ona sama trafia do mnie na listę #musthave
Dziękuję Wydawnictwu Axis Mundi za szansę i możliwość zrecenzowania. Czekam na wasze wrażenia.

skomentuj opinię/recenzję [+]