pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zostaw świat za sobą

Autor książki:

Alam Rumaan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788382342536
ISBN: 978-83-8234-253-6
Data: 2021-10-21
26.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadeszła katastrofa? ale czy na pewno?
Amanda i Clay potrzebują wytchnienia od życia w Nowym Jorku. Decydują się udać wraz z nastoletnim synem i córką do odległego zakątka Long Island, gdzie czeka na nich wynajęty na tydzień luksusowy letni dom. Czar tego wyjątkowego miejsca przerywa jednak tajemnicze pukanie do drzwi w środku nocy. To właściciele - ciemnoskóra para, Ruth i G.H., którzy przybyli, by przekazać małżeństwu hiobową wieść.

Kobieta i mężczyzna twierdzą, że Nowy Jork ogarnęła ciemność. Nie działają telewizory i Internet, nie ma dostępu do telefonów komórkowych? cały świat nagle stanął w miejscu. Amanda i Clay po początkowej panice zaczynają zastanawiać się, czy uwierzyć w roztaczaną przez małżeństwo katastroficzną wizję. W domu na wsi, gdzie i tak pozbawieni byli wszelkich udogodnień, bardzo trudno jest zweryfikować przekazane im informacje.

Czy powinni ufać Ruth i G.H.? A może to oni nie powinni wierzyć Amandzie i Clayowi? Co wydarzyło się w Nowym Jorku? Czy oddalony od cywilizacji dom jest naprawdę bezpiecznym miejscem dla obu rodzin? i czy największego zagrożenia nie stanowią przypadkiem współlokatorzy?
Rumaan Alam jest autorem powieści i opowiadań, publikował również w "NYT", "New Yorkerze", "Wall Street Journal" czy "New Republic". Prowadzi dwa podcasty i tworzy serię felietonów dotyczących rodzicielskich porad. Studiował pisanie w Oberlin College, a obecnie mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwójką dzieci. Jego powieść "Zostaw świat za sobą" została doceniona przez najważniejszych amerykańskich krytyków, a Barack Obama w 2021 r. umieścił ją na swojej słynnej Summer Reading List.

Książka "Zostaw świat za sobą" - Alam Rumaan - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.