pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zostały po niej sekrety

Autor książki:

Diane Chamberlain

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 584 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381690195
ISBN: 978-83-8169-019-5
Data: 2019-02-06
27.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Sara Weston wychodzi do sklepu i znika. Dlaczego samotna matka porzuciła swojego poparzonego syna? Odtąd siedemnastoletni Keith sam musi się zmagać z demonami przeszłości i bolesnymi sekretami, które zostawiła mu w spuściźnie.

Keith otarł się o śmierć w pożarze, któremu winna była Maggie. To potworne przeżycie okaleczyło go fizycznie i emocjonalnie. Pozbawiony środków do życia, z bólem radzi sobie tylko dzięki bardzo silnym lekom. Jest odcięty od świata, przepełniony gniewem.

Dziewiętnastoletnia Maggie spędziła rok w więzieniu za spowodowanie pożaru, w którym zginęły trzy osoby, a wiele innych ucierpiało. Wraca do domu, ale wciąż dręczą ją wyrzuty sumienia. Znała Keitha od dziecka, był jej towarzyszem zabaw, a niedawno okazało się że mają wspólnego ojca.

I właśnie ta dziewczyna, której Keith nienawidzi, jest teraz jedyną rodziną, jaka mu pozostała. Tak będzie, dopóki Sara nie wróci. Jeśli wróci?
Diane Chamberlain to Jodi Picoult Południa.

Mary Alice Monroe, autorka bestsellerów z listy "New York Timesa"
Narracja, rozpięta między przeszłością a teraźniejszością, nadaje powieści idealnie wyważone tempo.

"Publishers Weekly"
Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych, w tym "Sekretnego życia Cee Cee Wilkes" i "Prawa matki". Mieszka w Karolinie Północnej.

Książka "Zostały po niej sekrety" - Diane Chamberlain - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 584 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.33 zł. Zapraszamy na zakupy!