pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zosia z ulicy Kociej w podróży
Tytuł książki:

Zosia z ulicy Kociej w podróży

Autor książki:

Agnieszka Tyszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: WNK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x192 mm
EAN: 9788310129437
ISBN: 978-83-1012-943-7
Data: 2016-05-13
17.33  24.90  7.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

To ja! Zosia z ulicy Kociej! Czy mnie słyszycie?! Trochę w to wątpię? W hałasie, jaki tutaj panuje, naprawdę niewiele można usłyszeć. Własne myśli także gubią się gdzieś i plączą, dlatego od pewnego czasu niewiele udaje mi się zapisać w moim tajnym zeszycie. A może zeszyt świeci pustkami nie tylko z tego powodu? W każdym razie często jedynie siedzę na jabłoni, obgryzam długopis i gapię się w siną dal.

"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W ósmej części między innymi: wakacje na SENTORINI, kawia domowa, Fryderyk Pracz w KOMPIUSIE, FUTSZANE GATKI, czyli greckie KUWECIARZE, a także KURZA MAFIA i FATAMRUGANA. Jednego możecie być pewni - na Kociej 5, a także wszędzie, gdzie pojawią się jej mieszkańcy, nikt się nigdy nie nudzi!
Agnieszka Tyszka - urodzona w 1968 r. w Toruniu, absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z zamiłowania pisarka i ogrodniczka. Pisze dla dzieci i młodzieży, choć i dorośli świetnie się bawią, czytając jej książki. Jest autorką powieści, bajek, opowiadań, słuchowisk radiowych i scenariuszy teatralnych. W 2005 roku otrzymała Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego za książkę "Róże w garażu". Jej utwory dla młodszych czytelników to m.in.: "Świat się roi od Marianów", "Bajkowe lulanki", "Bajkowy rok", "O czym marzy czarownica", "Koronkowe historie", "Zosia z ulicy Kociej". Jej utwory dla młodzieży to m. in.: "M jak dże M", "Kawa dla kota", "Miłość bez konserwantów", "Wyciskacz do łez", "Kredens pod Grunwaldem", "Siostry Pancerne i pies".

Książka "Zosia z ulicy Kociej w podróży" - Agnieszka Tyszka - oprawa miękka - Wydawnictwo WNK. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Tyszka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wojna na Pięknym Brzegu - okładka książki

Wojna na Pięknym Brzegu

Andrzej M. Grabowski
Fajna Ferajna - okładka książki

Fajna Ferajna

Monika Kowaleczko-Szumowska
Wojenna Odyseja Antka Srebrnego - okładka książki

Wojenna Odyseja Antka Srebrnego 1939-1944. Zeszyt...

Tomasz Łabuszewski, Hubert Ronek
Produkty podobne: