pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach
Tytuł książki:

Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach

Autor książki:

Agnieszka Tyszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 140x192 mm
EAN: 9788310130730
ISBN: 978-83-1013-073-0
Data: 2017-05-22
17.33  24.90  7.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Cześć! To znowu ja - Zosia z ulicy Kociej. Nie ukrywam, że częściej niż po tajny zeszyt sięgam teraz po telefon komórkowy, w którym można znaleźć ciekawe esemesy? Na drugim miejscu jest nasze klasowe forum "Dziewczyny z VIB". Tak, tak! Już z szóstej! I dopiero na NAJSZARSZYM końcu - jak mówi Mania - znajduje się mój poczciwy zeszyt. Pewnie jesteście ciekawi, co u mnie słychać? Kiedy powiem wam, że jest dokładnie tak, jak powinno być po wakacjach - od razu domyślicie się, w czym rzecz!
"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W dziewiątej części między innymi: SMRODLIWA sprawa, spotkanie z KRÓLEM HEROLDEM, PARCZASTE koleżanki oraz urodzinowe MYSZOBRANIE. Jednego możecie być pewni - na Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!
Agnieszka Tyszka - urodzona w 1968 r. w Toruniu, absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z zamiłowania pisarka i ogrodniczka. Pisze dla dzieci i młodzieży, choć i dorośli świetnie się bawią, czytając jej książki. Jest autorką powieści, bajek, opowiadań, słuchowisk radiowych i scenariuszy teatralnych. W 2005 roku otrzymała Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego za książkę "Róże w garażu". Jej utwory dla młodszych czytelników to m.in.: "Świat się roi od Marianów", "Bajkowe lulanki", "Bajkowy rok", "O czym marzy czarownica", "Koronkowe historie", "Zosia z ulicy Kociej". Jej utwory dla młodzieży to m. in.: "M jak dże M", "Kawa dla kota", "Miłość bez konserwantów", "Wyciskacz do łez", "Kredens pod Grunwaldem", "Siostry Pancerne i pies".

Agata Raczyńska (ur. 1977 w Warszawie) - ilustratorka książek dla dzieci i młodzieży, autorka komiksów i animacji, zaliczana do kręgu twórców polskiego netartu (projekt agatka.art. pl). Mieszka i pracuje pomiędzy Chile, Meksykiem i Polską.

Książka "Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach" - Agnieszka Tyszka - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Tyszka - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zosia z ulicy Kociej - okładka książki

Zosia z ulicy Kociej

Agnieszka Tyszka