pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Żoliborz Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie. Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ciekawe Miejsca
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
EAN: 9788365499820
ISBN: 978-83-6549-982-0
Data: 2017-12-11
29.51  42.70  13.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Żoliborz Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie. Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie - Michał Szymański - opis książki:

Przejdź się po części oficerskiej wokół Cytadeli, po części dziennikarskiej pośród pieknych modernistycznych willi, po części urzędniczej wzdłuż najpiękniejszych uliczek miasta albo po części zabudowanej spółdzielczymi kamienicami. A ilość sław na metr kwadratowy może przyprawić o zawrót głowy. Tu czas płynie nieco inaczej, zwalnia pomiędzy przedwojennymi willami wybitnych architektów, opowiada powstańcze historie poranionymi od kul murami. Miłośnicy architektury, fortyfikacji, komunikacji miejskiej, kultury, sztuki i przyrody - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kimkolwiek jesteś, znajdziesz tu coś dla siebie. A jak się już zaprzyjaźnisz z Żoliborzem, nie będziesz zwracać uwagi na ten lekko zadarty nos...

Książka „Żoliborz Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie. Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ciekawe Miejsca.

Książka posiada 180 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Żoliborz Tajemnicze miasto Spacery po Warszawie. Tajemnicze miasto..."
Michał Szymański - autor m.in.:
Spacery po Warszawie 6. Łazienki - okładka książki
Spacery po Warszawie 6. Łazienki Michał Szymański;
Produkty podobne:
NIEMAPA Gdynia - okładka książki
NIEMAPA Gdynia praca zbiorowa