pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Znieczulenie

Autor książki:

Robin Cook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 128x197 mm
EAN: 9788378187479
ISBN: 978-83-7818-747-9
Data: 2016-04-26
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nowa, rewelacyjna powieść autora literackich przebojów z listy "New York Timesa", mistrza thrillerów medycznych, Robina Cooka.

Gdy chłopak Lynn Peirce, studentki medycyny, trafia do szpitala na rutynowy zabieg chirurgiczny, w jej uporządkowane życie wkrada się chaos. Pacjent nie odzyskuje przytomności, a badania potwierdzają niedokrwienie mózgu. Zdruzgotana dziewczyna zaczyna szukać przyczyn i szybko nabiera przekonania, że władze szpitala próbują coś ukryć. Przy pomocy przyjaciela, Michaela, stara się znaleźć dowody na błąd w sztuce medycznej albo zaniedbanie. Prawda jest jednak bardziej przerażająca. Szpital boryka się ze skrzętnie ukrywanym problemem - u zadziwiająco wielu niegroźnie chorych pacjentów wykrywa się śmiertelną chorobę krwi. Gdy ktoś zaczyna grozić Lynn i Michaelowi, oboje nie mają już złudzeń: wmieszali się w sprawy znacznie poważniejsze, niż się spodziewali. Rozpoczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem.

Niewielu jest pisarzy, którzy tak umiejętnie i z taką werwą wprowadzają nas w niezwykły, a czasem wręcz oszałamiający świat współczesnej medycyny, jak Robin Cook. Znieczulenie to doskonale przemyślany, dynamiczny thriller. - David Mc Cullough, "New York Times", autor bestselleru "The Greater Journey: Americans in Paris.

Książka "Znieczulenie" - Robin Cook - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2016 r.