pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zmień prawa smoków Rubinko!

Autor książki:

Nicola Kinnear

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 40 s.
EAN: 9788324175031
ISBN: 978-83-2417-503-1
Data: 2021-09-21
22.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku!
Wszyscy kochamy zajączka Logana z Odwagi, zajączku, który dla przyjaźni potrafił przezwyciężyć lęk przed wychodzeniem z domu.

I Lisiczkę z Ciii... Cichutko!, która potrafiła przełamać nieśmiałość, by ratować przyjaciół.

Teraz pokochamy Rubinkę - małą smoczycę, która tak bardzo chciała być dobrym smokiem, że z zapałem wypełniała wszystkie zalecenia zapisane w Księdze Praw Smoków: Smoki straszą innych, Smoki zabierają wszystko innym, Smoki nie dzielą się z nikim. I była tym bardzo zmęczona i bardzo samotna.

Czy żabka Szmaragdka, gąska Złotka i pegaz Szafirek pomogą jej zmienić złe zasady postępowania, by była szczęśliwa, radosna i mogła cieszyć się ze wspólnej zabawy i dzielenia się z innymi?
Nicola Kinnear zabiera nas do magicznej rubinowo-szmaragdowo-szafirowo-złotej krainy baśni. Pełna ciepła i uczuć, wzruszająca książka dodaje otuchy i pokazuje, że nieraz postępujemy źle, choć bardzo staramy się być dobrzy.

Czy smoki mogą się zmienić? Każdy może, tylko musi mieć dobre wzorce postępowania i wspierających przyjaciół!

Książka "Zmień prawa smoków Rubinko!" - Nicola Kinnear - oprawa twarda - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2021 r. Cena 22.54 zł. Zapraszamy na zakupy!