pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zły król

Autor książki:

Holly Black

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788376867649
ISBN: 978-83-7686-764-9
Data: 2019-02-22
25.80  37.90  12.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek....

Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja - ale tak, to był dopiero początek.

Niemało trzeba sił, by zadawać cios za ciosem i nigdy nie poddawać się znużeniu. O tak, to pierwsza i najważniejsza lekcja: musisz być silna.

Gdy wyszło na jaw, że w żyłach Dęba płynie królewska krew, na Jude spoczęło brzemię odpowiedzialności za to, żeby jej braciszek po prostu dożył dnia, w którym będzie mógł przywdziać na swoje skronie koronę.

Tymczasem na tronie elfów zasiada zły król, Cardan, a Jude przybiera niewdzięczną rolę szarej eminencji. Nie dość, że w świecie opętanych żądzą władzy magicznych istot wciąż zmieniają się sojusze i układy, to niełatwo jest zapanować nad kapryśnym władcą. Cardan nie zaniedbuje żadnej okazji, by sponiewierać i upokorzyć Jude, choć wcale nie słabnie jego deliryczna fascynacja dziewczyną.

Gdy staje się aż nazbyt jasne, że za sprawą knowań kogoś z bliskiego otoczenia śmiertelne niebezpieczeństwo zagraża wszystkim, których Jude darzy miłością, nadchodzi pora, by zdemaskować zdradę, a przy tym przecież trzeba jakoś sobie radzić z mieszanymi i bardzo żywymi uczuciami, które w niej budzi Cardan - ongiś zepsute książątko, teraz król - król, nad którym należy panować, bo stawką jest utrzymanie się kruchej lecz zdeterminowanej ludzkiej istoty przy władzy (i przy życiu) w czarodziejskim świecie.

Książka "Zły król" - Holly Black - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Holly Black - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Wiedźma Jego Królewskiej Mości - okładka książki
Wiedźma Jego Królewskiej Mości Magdalena Kubasiewicz
Krwawa Róża - okładka książki
Krwawa Róża Nicholas Eames