pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Złe miejsce

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190326591
Data: 2020-03-04
31.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Najnowszy horror producentów Piły, w reżyserii Franka Sabatelli - autora cenionego przez fanów gatunku dzieła Blood Night: The Legend of Mary Hatchet. Przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy - w imię zemsty - zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem. W obsadzie filmu m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan - aktorzy znani z takich produkcji, jak: Pulp Fiction, Faceci w czerni, Pitch Perfect czy Ray Donovan.

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance - Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale "ludzkie potwory" i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Film „Złe miejsce” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 31.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.