pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Złączeni obowiązkiem

Autor książki:

Cora Reilly

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 282 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381781428
ISBN: 978-83-8178-142-8
Data: 2020-01-17
26.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną, a wdową. Jednak nikt nie wiedział, że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat, zgodziła się poślubić Antonia, żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy, nie tylko po to, by zachować godność zmarłego człowieka, ale również, by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego, szybko może wyjść na jaw, że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

Dante ma dopiero trzydzieści sześć lat, ale już wzbudza strach i szacunek wśród członków mafii. Słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego chce. Valentina jest przerażona perspektywą nocy poślubnej, która szybko wyjawi jej sekret. Jednak okazuje się, że bezpodstawnie, ponieważ Dante w ogóle nie jest nią zainteresowany. Jego serce nadal należy do jego zmarłej żony.

Valentina jest zdesperowana i przepełniona pożądaniem. Postanawia zwrócić uwagę swojego zimnego męża, nawet jeżeli i tak nigdy nie zdobędzie jego serca.

Opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Złączeni obowiązkiem" - Cora Reilly - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 282 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.14 zł. Zapraszamy na zakupy!