pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zima w Pensjonacie pod Bukami. Wielkie Litery

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
EAN: 9788381958479
ISBN: 978-83-8195-847-9
Data: 2022-01-19
53.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Są takie miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości.

Stary, odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz. Tej zimy także odwiedzą go goście, którzy poszukują własnego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą szczęście. Czy będzie to Maciej, który po śmierci żony wciąż pozostaje samotny Miłosz - podekscytowany spotkaniem z dawno niewidzianą ukochaną, Zosia, która postanowiła leczyć rany po zawodzie miłosnym A może Anastazja, choć ona trafiła w to miejsce przypadkiem. Jednak znając magię pensjonatu i urokliwych bieszczadzkich zakątków, wiemy, że nie ma przypadków. Wszystko ma swój sens.

Zapraszamy zatem do Pensjonatu pod Bukami, otulonego miękkim białym puchem, wypełnionego gwarem rozmów i odgłosem drewna trzaskającego w kominku.

Książka "Zima w Pensjonacie pod Bukami. Wielkie Litery" - Natasza Socha, Magda Stachula, Renata Kosin, Karolina Wilczyńska, Katarzyna Misiołek, Dorota Milli - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2021 r. Cena 53.71 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]