pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Zestaw prezentowy na Walentynki - dla Niego
książka:

Zestaw prezentowy na Walentynki - dla Niego

Dane szczegółowe:
Producent: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 2019 s.
ISBN: 978
Data: 2019-02-06
Cena wydawcy: 76.80 złpozycja niedostępna

Zestaw prezentowy na Walentynki - dla Niego - opis książki:

NAKŁAD WYPRZEDANY !!!

"Kim tak naprawdę jest mężczyzna? To jest ktoś, kto bierze odpowiedzialność. Pierwszym krokiem do zmiany jest zaś rozliczenie się z tym, co się wydarzyło". ~ o. Adam Szustak OP z książki "Projekt Judyta"

Czego dziś potrzebuje mężczyzna, żeby być w pełni szczęśliwym?

Nie są to ani pieniądze, ani najszybszy samochód, ani nawet wysokie stanowisko! On potrzebuje jednej, bardzo prostej rzeczy - odkrycia siebie - swojej tożsamości i drogi, którą będzie chciał kroczyć. Możesz pomóc Twojemu Ukochanemu odkryć to wszystko, wręczając Mu niezwykły prezent w zbliżającym się Dniu Świętego Walentego!

Jesteśmy przekonani, że On zasługuje w tym dniu na to, co najlepsze. Właśnie dla Niego spośród wielu wartościowych książek wybraliśmy te najlepsze, które pomogą Mu odkryć w życiu prawdziwe szczęście.

Choć na pierwszy rzut oka to tylko zwykłe pudełko, zdecydowanie do zwykłych nie należy. Dlaczego? Bo kryje w sobie coś, czego potrzebuje każdy mężczyzna, aby... poczuć się silnym i szczęśliwym!

Twój Ukochany znajdzie w środku:

  • Książkę "Projekt Jonasz" autorstwa o. Adama Szustaka, która pozwoli Mu odnaleźć jego męską siłę w dzisiejszym świecie;
  • Powieść "Ojciec Brown. Trzy narzędzia śmierci", która pozwoli mu się odprężyć przy dobrym, katolickim kryminale;
  • Różaniec na rękę, który nie tylko będzie świadectwem jego wiary, ale w trudnej chwili przypomni mu, że jest przy nim Najważniejsza Kobieta Świata, czyli Maryja
  • Praktyczną zakładkę do książki w stylu eko;
  • Słodki drobiazg;

Zaufaj nam i podaruj swojemu Ukochanemu najlepszy z możliwych prezentów! Jednak dobre treści, jakie proponujemy w tym zestawie to nie wszystko! Całość została ręcznie, estetycznie zapakowana w ponadczasowym stylu eko.

Nie wiesz jeszcze czy prezent pasuje do Twojego Ukochanego? Zajrzyj do środka!

Poznaj historię Jonasza - uciekającego przed nakazami Boga i chowającego się pod pokładem, leniwego proroka, który okazuje się być wskazówką do odkrycia jaki jest pierwotny, Boży projekt mężczyzny.

Przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą, odartą ze stereotypów, męskość. Przekonaj się na czym polega i w czym przejawia się męska siła.   Opowiadanie o sympatycznym, bystrym i skromnym ojcu Brownie!
Ten niepozorny duchowny, w rzeczywistości nadprzeciętnie inteligentny, obdarzony jest niezwykłą spostrzegawczością i dociekliwością, dzięki którym potrafi rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Tajemnice, z którymi przychodzi mu się zmierzyć, często wydają się wręcz niemożliwe do wyjaśnienia, jednak upartemu duchownemu zawsze udaje się znaleźć prawidłowe rozwiązanie, choćby i było najbardziej nieprawdopodobne     Różaniec na rękę nie tylko jest świadectwem wiary, ale w trudnej chwili przypomina mężczyźnie, że jest przy nim Najważniejsza Kobieta Świata, czyli Maryja. To właśnie do Niej mogą się zwrócić w każdej chwili, mając różaniec dosłownie pod ręką. To również praktyczny drobiazg dla wszystkich, którzy lubią modlić się w drodze do pracy, jadąc samochodem, a nawet w autobusie. Ten wyjątkowy gadżet uratował już niejednego mężczyznę przed duchową pustką! Bransoletka w formie różańca zrobiona jest z woskowanego sznurka i drewnianych koralików. Na jednym z nich został wypalony krzyżyk. Dzięki regulacji długości, pasuje na każdą, silną, męską rękę.  

Dlaczego warto postawić na nasz box prezentowy?

Ponieważ doskonale dobrany zestaw dla każdego współczesnego mężczyzny został stylowo zapakowany. Wyjątkowego charakteru dodaje mu karnet do samodzielnej personalizacji. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co będziesz musiała zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć Ukochanemu upominek!

 

Książka „Zestaw prezentowy na Walentynki - dla Niego” - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael.

Książka posiada 2019 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zestaw prezentowy na Walentynki - dla Niego"