pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żegluj i odkrywaj Grecję. Zeszyt 1

Autor książki:

Aneta Raj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Intrograf
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788362361618
ISBN: 978-83-62361-61-8
Data: 2016-07-12
39.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Przewodnik jest dedykowany przede wszystkim żeglarzom, którzy czarterują jachty w Atenach i planują rejs w obszarze pobliskich akwenów: Zatoki Sarońskiej i Zatoki Argolidzkiej - najpopularniejszym regionie żeglarskim w Grecji (ze względu na koncentrację firm czarterujących jachty). Jednakże przewodnik ten z pewnością przyda się właścicielom jachtów, którzy wybierają się w te strony Morza Egejskiego, a potrzebują istotnych i ciekawych informacji preferując wydanie w języku polskim.

– Przewodnik jest napisany w języku polskim (objętość: 85 stron, format A4)
– 200 opisanych obiektów wraz z mapami i zdjęciami – portów, kotwicowisk, zatok i miejsc wartych odwiedzenia.

– Wstęp zawiera niezbędne informacje o żeglowaniu w Grecji (przepisy prawne i obyczaje, charakterystykę pogody w regionie, krótki zarys historii oraz przydatne linki do serwisów pogodowych i nawigacyjnych)
– Zwięźle podane informacje w postaci prostego, powtarzalnego schematu sprawiają, że tekst jest przejrzysty i łatwo odnaleźć w nim konkretną informację.

– Przykładowe trasy rejsów zróżnicowane pod względem poziomu trudności
– Dodatkowym atutem jest spora porcja wiadomości turystycznych o każdym interesującym miejscu w pobliżu portów.

– Do przewodnika dołączona jest przejrzysta teczka z suwakiem chroniąca książkę zarówno podczas żeglugi, podróży jak i przechowywania.

Książka "Żegluj i odkrywaj Grecję. Zeszyt 1" - Aneta Raj - oprawa miękka - Wydawnictwo Intrograf. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2016 r. Cena 39.57 zł. Zapraszamy na zakupy!